Трендовый свадебный декор 2020 - воздушные шары

Для того, щоб весільний захід було красиво і стильно, а також досить сучасно організовано, необхідно звернутися до фахівців, які займаються наданням послуг даного плану. Йдеться про івент-компанії, а також організації, які займаються створенням святкових заходів, реалізацією всіх питань, побічно або безпосередньо пов’язаних з ними.

У даній статті ми поговоримо про те, як стильно і сучасно оформити зал, де буде проводитися одруження, або місце для банкету. Безумовно, весілля у кожного з нас асоціюється з пастельною кольоровою гамою, великою кількістю живих квітів, використанням напівпрозорих тюлів і тканин в якості декору. Сьогодні фахівці, досить часто, вибирають мінімалізм як основу для оформлення приміщень, де буде проходити свято. Це означає, що великої кількості декору не буде.

Найчастіше, в якості декору використовуються виключно живі квіти, а також композиції з них. Також, не можна не відзначити надувних гелієвих кульок.

Весільний декор з повітряних куль в тренді

Повітряні кулі зазвичай асоціюються з днями народження – але c їх допомогою можна створити дивовижні весільні прикраси! Це одна з найновіших і найяскравіших тенденцій. Перш ніж погодитися, подивіться на ці чудові приклади прикрас з весільних куль! Хіба вони не дивовижні?

Весільний декор з повітряних куль в тренді

Ви можете переплести повітряні кулі з квітами або замовити прикраси тільки з повітряних куль. Це прекрасне рішення, якщо у вас або ваших гостей є алергія на квіти!

Додайте до весільного декору їх м’які, шовковисті текстури. Використовуйте їх для скульптур наречених, арочних куль, стовпчиків і центральних елементів. Декорації з повітряниї кулб прекрасно підходять як для приміщень, так і для весілля на відкритому повітрі.

Арка з повітряних куль

Арка з повітряних куль, створена на основі контрастних сполучень кольорів, завжди виглядає стильно, помітно, сучасно. Крім композиції з повітряних кульок, ви можете віддати перевагу багатьом іншим фігурам, зробленим з подібних елементів. Це можуть бути букети з довгастих кульок, які відмінно прикрасять Кенді-бар, а також стіл для проведення фуршету.

img src=”/wp-content/uploads/arka-iz-sharikov.jpg” alt=”Арка з повітряних куль”>

Декор з повітряних куль

Кулі можуть перебувати де завгодно. Все залежить від уподобань головних винуватців весілля, а також фахівців, які будуть займатися декором. Важливо, щоб вони вписувалися в загальний концепт декору, поєднувалися з квітами і багатьма іншими матеріалами, використовуваними для прикраси. Ще раз підкреслимо той факт, що велика кількість декоративних елементів – це не модно. Найкраще використовувати кілька акцентних варіантів, які будуть відмінно поєднуватися один з одним, лаконічно підкреслюючи стиль, обраний за основу.

Декор з повітряних куль

Це може бути класика, романтизм, мінімалізм і так далі. У будь-якому випадку, необхідно звертати пильну увагу на кольори і фактури, правильно поєднуючи їх між собою.