путешествие с животным

Кожна людина, що є господарем домашнього улюбленця, рано чи пізно відправляється у відпустку і стикається з проблемою: взяти тварину з собою або знайти перетримку для нього?

Якщо ви вирішили відправитися у відпустку на літаку, то це можна здійснити, лише отримавши згоду авіакомпанії, послугами якої ви збираєтеся скористатися. Сповістити оператора про те, що ви маєте намір взяти з собою тварину, потрібно заздалегідь. Необхідно буде вказати розміри клітини, в якій поїде ваш вихованець.

путешествие с животным

Якщо авіакомпанія дала добро на перевезення тварини, буде потрібно отримати свідоцтво, в якому зазначаються дані про вид, гендерної приналежності тваринного і вказується інша необхідна інформація, яка підтверджує, що ваш улюбленець здоровий і у нього є необхідні щеплення (в разі, якщо це собака). Подібний документ видається в державній ветлікарні, він дійсний лише протягом декількох діб, зазвичай п’яти.

Тварина перевозять в спеціальному контейнері, достатньо великому для того, щоб воно не було сковано в рухах і могло вільно переміщатися всередині. Контейнер повинен бути водонепроникним і мати надійний затвор. Якщо поїздка буде тривалою, потрібно буде забезпечити вихованця мисками з їжею і водою.

путешествие с животным

Якщо ви зібралися подорожувати на поїзді, то для перевезення тварини потрібно буде викупити купе цілком. Маленьких тварин можна провозити в загальних вагонах. При цьому їх потрібно помістити в клітку і поставити на місце, призначене для ручної поклажі.

Збираючись зняти номер в готелі, обов’язково уточніть, чи можливо заселення з твариною. Є ймовірність, що для цього вам буде потрібно зняти двомісний номер. Також пам’ятайте про те, що не у всіх кафе і ресторанах, які перебувають при готелях, дозволено з’являтися з тваринами. На щастя, в наші дні існують спеціальні зооготелі, що значно спрощує життя господарів тварин.

путешествие с животным

У таких готелях будуть раді бачити як вас, так і ваших чотириногих улюбленців, і поки ви їздите на екскурсії і насолоджуєтеся розгляданням пам’яток, досвідчені фахівці в зооготелі подбають про ваших тварин.