Види каблуків, які повинна знати кожна жінка


Незалежно від того, що казала Мерилін Монро, насправді каблуки – найкращий друг жінки! Правильний вид взуття може підвищити вашу впевненість, перетворити вигляд і змусити голови чоловіків повертатись у ваш бік. Питання лише одне: які з них найкращі? Що стосується підборів, пропозиції ширші, ніж можна було б подумати. Екстравагантні стилети, елегантні конуси або стильні рюмочки, ви можете бути впевнені, що слово моди не облишить вас. Вибираючи наступну пару взуття, майте на увазі ці різні типи підборів, про які вам буде цікаво знати.

Види каблуків

Більшість із нас, ймовірно, можуть розрізняти лише два-три різні типи підборів. Однак насправді їх існує значно більша кількість. Не усвідомлюючи, більшість із них, мабуть, вже перетнули ваш шлях. Щоб пришвидшити ваше розуміння моди, ми перерахували найпоширеніші типи каблуків нижче.

Блок-каблук

Блокові підбори не просто виглядають супер стильно, але суцільний каблук також має тенденцію розподіляти вагу вашого тіла більг рівномірно, порівняно з тоншими підборами. Таким чином, вони зменшують тиск на передню частину вашої стопи, що призводить до більшої зручності.

Блок-каблук

Кубинський каблук

Кубинський каблук, як правило, невеликий і зустрічаються на чоботях, оксфордах, лоферах та інших закритих туфлях. Цей каблук дуже твердий на вигляд. Він може відрізнятися невеликим конусом зверху вниз.

Кубинський каблук

Каблук кома

Цей модний каблук, як видно з назви, має форму коми. Його незвичайна форма півмісяця – модне висловлювання, і це неймовірно приваблює погляд.

Каблук кома

Каблук конус

Каблук-конус визначається товстою міцною основою для надійної постави та вузьким наконечником. Підбори-конуси можна зустріти у всіх видів взуття на підборах і вони можуть бути різної висоти. Цей стиль універсальний і позачасовий.

Каблук конус

Декоративний каблук

Чи є щось мрійливіше, ніж красиво оформлений каблук? Дивовижно, що трапляється, коли дизайнери взуття пускають свою фантазію. Якби ми могли носити такі фантастичні речі, як ця кожен день тижня.

Декоративний каблук

Каблук трапеція

Так само, як і розкльошені джинси, цей каблук набув популярності під час нашого улюбленого періоду дітей квітів, 70-х. Підбори трапеція характеризуються стрункішою основою, яка поступово розширюється донизу.
Каблук трапеція

Французький каблук

Французький каблук, також відомий як Луї-каблук або Помпадур-каблук, є варіацією каблука рюмочки. Як і останній, французький каблук має широкий верх, тонку середину і вигнуту назовні нижню частину. Крім того, вони, як правило, не високі.
Французький каблук

Котячий каблук

Підбори-кошеня чудові, якщо вам незручно ходити на високих підборах, або якщо у вас високий зріст, але ви не хочете утримуватися від носіння гарних підборів через це. Цей тип каблука, як правило, тонкий і завжди нижче 6 сантиметрій.

Котячий каблук

Підбори шпильки

Підбори шпильки – це сексуальний вибір на вечір у місті, побачення в відповідному місці або на інший гарний випадок. Тонкий високий каблук додає візуальної довжини вашим ногам і трохи привабливості вашому кроку. Як навчитися ходити на підборах ми писали нещодавно.

Підбори шпильки

Каблук пісочний годинник

Цей декоративний тип каблука походить з Європи з періоду бароко та рококо. Його форма пісочного годинника нагадує досить незвична, але саме тому його варто спробувати.

Каблук пісочний годинник

Підбори на платформі

Підбори на платформі мають додаткове плато в передній частині взуття. Це додає комфорту, а також ще кілька сантиметрів до висоти каблука. Каблуки на платформі найкраще носити на вечірній час та інші виходи у світ.

Підбори на платформі

Танкетка

Ми визнаємо, що слова комфорт і підбори зазвичай не дуже добре поєднуються, але танкетка є чемпіоном комфорту в цій категорії взуття. Клінована підошва розподіляє вагу тіла рівномірно для приємного досвіду ходьби та модного вигляду.

Танкетка

Стилети

Стилети це не набагато сексуальніше, ніж каблук на шпильці. Однак з висотою від 10 до 15 сантиметрів і надто тонкі ці підбори не для недосвідчених ходунків. І так, мабуть, це не тільки краса, а й зброя)))

Стилети