велотуризм


Здоровий спосіб життя і різні заняття спортом зараз виділяються жирним шрифтом і позиціонуються з особливим ентузіазмом. І велосипедний туризм займає в цьому списку далеко не останню з позицій. Хоча насправді тривалі поїздки на велосипедах це не так вже й легко і невимушено, як може здатися з боку тих, хто й гадки не має про це. Адже велосипедиста на його шляху можуть чекати самі
різноманітні, а часом і небезпечні перешкоди. Але попри всі перешкоди з кожним роком все більше і більше людей віддають перевагу саме велотуризм іншим видам відпочинку. Адже поїздка на велосипеді це відчуття свободи, політ душі, яскраві емоції та враження. Та й такі корисні для організму фізичні навантаження і свіже повітря ніхто не відміняв.

Існує кілька видів велосипедного туризму, про які повинен знати кожен початківець:

велотуризм

1. Любителі екстремального велосипедного туризму обожнюють долати складні траси в горах, полях та інших місцевостях, подолати які потрібно витративши багато сил і енергії.
2. Зимовий велотуризм говорить сам за себе. Деяким доставляє певне задоволення накочувати кілометри в холодну пору року, не дивлячись на снігопади, бруд, сльоту і пронизливий вітер.
3. Цивілізований велотуризм підійде і новачкам. Це звичайнісінькі прогулянки в спокійному темпі, насолоджуючись і милуючись мальовничістю пейзажів.
4. Для професіоналів підійде спортивний велотуризм. Він змушує людей ставити рекорди, долаючи певні відстані на час.

велотуризм

dav


Вибір правильного велосипеда дуже важливий аспект. Адже від його вибору залежить, скільки триватиме ваше вело подорож і чи не перетвориться воно через пару кілометрів в піше. Для вирішення цього питання краще
буде порадитися з фахівцями. Так само, збираючись в велотур не забудьте запастися всім необхідним, включаючи похідну аптечку. Одяг та взуття повинні бути зручними і не утрудняти рухів під час їзди.