модные ретро прически

Людям властиво згадувати минуле, ностальгувати і тому, стиль ретро завжди буде актуальним, цей стиль також різноманітний, як і минулі століття і надає прекрасну половину людства відмінну можливість для нескінченних експериментів. Тим часом ретро починається 20-ми роками, а закінчується тільки 80-ми. Пропонуємо, згадати все і детально розібрати кожну епоху:

1920-ті

прически в стиле 20-х годов

20-ті роки – жінки прагнуть до емансипації і намагаються довести свою незалежність не тільки поведінкою, а й зовнішнім виглядом. Локони і ніжні хвилі не в пошані, жінки безжально зістригають своє волосся і називають нову стрижку красивим французьким словом дагсоп, а для того, що б, не виглядати надто суворо волосся укладали плоскими хвилями, за допомогою великої кількості гелю і затискачів для волосся

1930-ті

прически в стиле 30-х годов

30-ті роки – стрижки стали трохи довше, в моду увійшли популярні і зараз каре, паж і подовжений боб. Головним трендом того часу був косий проділ, укладали волосся пишно і об’ємно, локони були найрізноманітніших форм і розмірів від дрібних кучериків до легких хвиль. В цілому зачіски стали виглядати менш агресивно і більш природно.

1940-ті

прически в стиле 40-х годов

40-ті роки – під час війни серед солдатів великою популярністю користувалися pin-up, а серед дівчат стало модним наслідувати прекрасним героїням американської графіки. Такі зачіски користуються попитом і в наші дні, Крістіна Агілера і Діта фон Тіз навіть зробили їх, як і весь образ pin-up girls своєю візитною карткою.

1950-ті

прически в стиле 50-х годов

50-ті роки – зачіски стали вимагати до себе особливої ретельності і вміння, все частіше жінкам доводиться звертатися до фахівців, щоб домогтися гарних результатів. Волосся були гладкі і хвилясті, довгі, середні і короткі, як кому більше подобається, єдиною обов’язковою умовою кожної зачіски був начісування, а наймоднішою стала бабета, для її створення, також як і для всіх інших використовувалося величезна кількість фіксуючого лаку.

1960-ті

прически в стиле 60-х годов60-ті роки – в цей період жінки захопилися шиньйонами і перуками, завдяки їм, укладання стали виглядати ще більш пишно і об’ємно – це продовжувало залишатися головним правилом при створенні зачіски, ще одним популярним елементом стала густа пряма чубчик.

1970-ті

прически в стиле 70-х годов

70-ті роки – з’явилося нова субкультура пропагує близькість до природи, мир і свободу і навіть ті, хто не поділяв їхні погляди, були зачаровані їх образами, в тому числі і зачісками. Локони і кучері стали відходити на другий план, волосся стали відрощувати і розпускати, важливою тенденцією того часу став обруч-ободок їм перетягували не тільки волосся, але і лоб, виготовлявся такий обруч найчастіше з натуральних матеріалів, наприклад зі шкіри.

1980-ті

прически в стиле 80-х годов

80-ті роки – бунтарські роки, часи наших мам, які експериментували, не обмежуючись нічим крім своєї фантазії. У моді «вибухові» укладання намертво закріплені лаком, хмари дрібних кучериків або неймовірний начісування і висока чубчик – це, те, що називають стилем диско.

Від розмаїття захоплює дух, для того, що б визначиться, треба вибрати не просто зачіску, а й цілу епоху.

Відтворюючи ретро зачіски, ми можемо вміло користуватися сучасними технологіями з укладання волосся і випробувані часом образи і в підсумку отримувати ідеальні результати.