Готуючись до церемонії одруження і обдумуючи, яке купити весільне плаття, кожна дівчина створює в своїй уяві ідеальний образ нареченої. Головна складова цього образу, безумовно, саме весільну сукню . На сьогодні пропонується безліч варіацій вінчальних нарядів в різних стилях. Особливе місце в моді займає різноманіття суконь для урочистих подій в ретро-стилі. Такі моделі завжди овіяні якийсь таємничістю і романтикою.
Щоб створити вантажу-look було простіше, варто виконати невелику подорож у світ моди ретро.

Розкішні 30-е і 40-е з їх суворої простотою

свадебные платья

Якщо говорити про 30-х роках минулого століття, геометрія одягу тоді підпорядковувалася трикутнику з його чіткістю ліній. Весільні сукні того часу відрізняються розкішшю, але не зухвало.
Варто зупинити вибір на ветувати гіпюру або легкому шовку – саме ці тканини були популярні в ті роки. Довжина наряду – не вище кісточок. Кращий варіант – відкрита модель зі шлейфом, доповнена хутряний горжеткою.
Сорокові, звичайно, були тривожними часом, але своєрідна романтика присутня і тоді. Особливий настрій несли функціональність крою і простота прямих ліній. Такий крій прекрасно підкреслює витонченість жіночої фігури. Як не можна краще розкриє особливості стилю військових сорокових весільний наряд «рибка».
А доповнять образ і зроблять його цілісним вантажні прикраси.

50-е і 60-е – легкість перших і сміливість друге

свадебные платья

В період після закінчення війни сукні наречених стали кокетливими, оздоблення шили, намагаючись підкреслити красу силуету. При цьому лаконічність і простоту залишалися такими, що превалюють в образі дівчини, що йде під вінець. Наречена 50-х – це принцеса з казки в наряді, зшитому з легких «летять» тканин: по довжині – середина щиколотки, а стрункість ніжок нареченої підкреслює спідниця а-ля дзвін.
У моді 60-х з’являються сміливі «міні». Це також дуже грайливий туалет, а розкіш його продиктована простотою. Перевага в матеріалі – ажурний гіпюр: він робить образ аристократичним, надає шляхетності й елегантності.

Яскравість 80-х

свадебные платья

Весільну оздоблення тих часів можна назвати спокійним в порівнянні з шатами в диско-стилі. І все ж тут є місце нетривіальним рішенням: яскраво прінтовой нарядам, а також костюмах для одруження.
Якщо вам ближче класика, варто зупинити вибір на моделях з струмуючих матеріалів. Доречні оригінальні драпірування: вони додадуть шати витонченості і одночасно зроблять шикарним. Важливі деталі і тонкощі – декоровані ніжним мереживом, а на додаток – лаконічні прикраси.

свадебные платья

Вінтаж продовжує «рулити» модним крейсером, наповнюючись при цьому сучасними штрихами і трендами. Він залишається таким же привабливим і романтичним, незважаючи на мінливість моди.
Придбати наряд до торжества одруження в обраній стилістиці пропонує київський весільний салон Гранд Ажур .