Татуаж брів вважається недешевою послугою, яка є досить актуальною серед представниць жіночої статі. Ідеальна форма та колір – головні переваги татуажу брів. Не забувайте, що таке косметичне втручання робить різний вплив на шкіру пацієнта, тому що фарби виробляються різними шляхами, наприклад, вони можуть бути:

  • хімічними;
  • органічними;
  • мінеральними.

Кожен із цих підвидів має свої мінуси та особливий вплив на шкіру. Вони піддаються впливу таких факторів як:

  • сонячне світло;
  • сіль;
  • вода;
  • температура.

Через це картинка втрачає свій колір. Також, відвідуючи лазню, на свій страх і ризик при корекції татуажу, ви ризикуєте підхопити інфекцію, бо ваша особа в лазні знаходиться в розпареному стані і пори відкриваються якнайширше, що в рази збільшує можливість заробити запалення. Косметологи нагадують, що лазневі процедури володаркам татуажу можна буде приймати через тиждень після процедури.

Татуювання та відпочинок у лазні

Російська лазня або відпочинок у сауні дуже популярне місце дозвілля, коли на дворі далеко не літній сезон. Величезний ризик є у власників нових татуювань, тому що розпарювати малюнок суворо заборонено, а ми знаємо, що російська лазня та сауна є не найхолоднішими місцями. З цього вже можна зробити висновок, що людям, які завдали свіжих татуювань, не варто спочатку відвідувати «гарячі» місця. Цей проміжок часу становить два тижні.  У парилці шкіра та пори розширюються, з’являється омертвілий епітелій, який видаляється разом з татуюванням, тому власникам натільних прикрас слід подумати, що дорожче: відпочинок у лазні або розписна прикраса. Але якщо ви завзятий любитель лазневих процедур, то пам’ятайте, що після відвідування лазні вам варто протерти ваше татуювання антибактеріальним засобом, щоб уникнути зараження шкіри. При нанесенні таутування найкраще проконсультуватися з фахівцем з питань, що вас хвилюють: догляд, обмеження та можливі наслідки.

Звичайно, якщо після такої процедури у вас планується дозвілля в банному режимі, ви можете замотати татуювання пакетом або тканиною, але це лише захистити частково вашу шкіру. Корисним для вашої прикраси є прохолодний душ та спеціалізовані мазі. Пам’ятайте, що ви самі несете відповідальність за власну шкіру, наносячи такі натільні прикраси. Будьте готові до жертв.Вплив банних процедур на тату та перманентний макіяж.