Все, что нужно знать о LPG-массаже

LPG-масаж придуманий досвідченими фахівцями в сфері косметології та інженерії. Сеанс проводиться на спеціальному обладнанні під контролем кваліфікованих співробітників. Першочергова задача масажу – нормалізація ліпідного обміну на поверхні тканини і поліпшення стану шкіри.

LPG массаж

Основні особливості процедури

Сеанс масажу проводиться на обладнанні, яке складається з двох основних елементів: електричний монітор і трубка. Всього процедуру можна розділити три етапи:

 1. Підготовчий. Клієнт надягає спецодяг.
 2. Підбірка програми. Співробітник вибирає необхідний режим, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.
 3. Надування спецодягу. Під час процедури масажу задіюються різні шкірні ділянки.

Тривалість процедури варіюється в межах 40-50 хвилин. Протягом усього часу застосування фахівець просить клієнта повертати тіло, щоб задіяти всі необхідні ділянки шкіри. Результати LPG-масажу видно відразу. Наприклад, після першого сеансу зменшується обсяг тулуба. Три процедури необхідно для нормалізації ліпідного обміну, десять – для позбавлення від целюліту і корекції фігури.


Переваги LPG-масажу

Процедура дозволяє ефективно боротися з недоліками шкіри. Сеанси сприяють стабілізації ліпідного обміну, лімфотоку, поліпшенню кровообігу. Для отримання максимально ефективного результату рекомендується пройти повний курс, що складається з 10 процедур.

Важливо, що отриманий ефект триває до 6 місяців. Все залежить від стану шкіри людини і того способу життя, якого він дотримується.

Виділимо основні переваги LPG-масажу окремим списком:

 • Поліпшення гемодинаміки в найкоротші терміни.
 • Ефективна боротьба з жировими відкладеннями.
 • Поліпшення кровообігу.
 • Корекція фігури без використання складних і радикальних методик.
 • Поліпшення тургору шкіри.

Більше інформації про переваги LPG-масажу, особливості проведення сеансу ви дізнаєтеся у фахівця, який проводить процедуру.

Протипоказання

Особливістю LPG-масажу є мінімальне число протипоказань. Перед сеансом обов’язково ознайомтеся з ними. Майже всі протипоказання пов’язані з серйозними захворюваннями. Процедуру можна проводити людям з наступними недугами:Тромбоз глибоких вен.

 • Недостатнє згортання крові.
 • Сильні запальні процеси шкіри і ураження її поверхні.
 • Злоякісна пухлина.
 • Серцево-судинні захворювання.
 • Патологія аутоімунної системи.

Важливо: процедуру не рекомендують проводити вагітним жінкам. У будь-якому випадку вам необхідно проконсультуватися з фахівцем, який точно дасть знати, протипоказаний вам LPG-масаж чи ні.

LPG-масаж повинен проводитися тільки на ліцензованому обладнанні під контролем досвідчених і дипломованих фахівців в області косметології і медицини.