Выбираем белье со стрепами

Все більшої популярності набуває еротична білизна зі стрепами, що перейшла з рангу БДСМ-аксесуарів в атрибут жіночого гардероба. Стреп – це більш ніж стилістичний елемент, це справжній символ сексуальної розкутості та зародження нової fashion-культури. Чим відрізняються такі предмети інтимного гардероба від інших варіантів білизни для БДСМ, і на які моменти звернути увагу при виборі – про все по черзі.

Що таке білизна зі стрепами?

Стрепи є пікантним декором у вигляді плетіння з еластичних стрічок. Завдяки ремінцям, що повторюють вигини тіла, чуттєвий аксесуар допоможе зробити акцент на зоні декольте. У такій білизні ви відчуєте себе максимально розкуто та сексуально. Кожен ремінець виготовлений з приємного на дотик матеріалу, що виключає можливість дискомфорту.

Выбираем белье со стрепами

Різновиди білизни зі стрепами

Існує кілька основних моделей бюстгальтерів зі стрепами:

  • Half cup bra – за своєю формою схожі зі звичайними бра з кісточками, де груди відкриті наполовину;
  • Quarter cup bra – приховують груди виключно нижче лінії сосків;
  • Open cup bra – зовнішній вигляд виробу відповідає назві, і вона повністю оголює груди.

Вибираючи такий комплект, слід виходити з тих самих рекомендацій, що і при покупці звичайного. Бюстгальтер повинен бути не надто тугим в обхваті, а кісточки – не впиватися у тіло. І не варто забувати, що подібні моделі є сміливим аксесуаром для ігор із партнером. Це не найкращий варіант для повсякденного носіння через занадто щільне прилягання корсетної частини.

Вибрати трусики значно простіше, і найкращим рішенням стане придбати комплект із бюстгальтером. Трусики зі стрепами зазвичай відкривають частину сідниць і мають вертикальний розріз на одній зі сторін. Також вони можуть бути виконані з гумок та смужок тканини, з’єднаних між собою. Але якщо Ви хочете поекспериментувати з фасоном, спробуйте доповнити БДСМ-бра нізом у тон з іншого матеріалу.

Як вибрати стрепи?

Якщо ви шукаєте свою ідеальну білизну для пристрасних ігор, найкращим рішенням стане покупка в інтернет-магазині. В онлайн-каталозі сексшопу Secret Case ви знайдете не тільки еротичні комплекти білизни з ремінців, але й різні корсети, портупеї, пояси для підв’язок та інші стреп-аксесуари. Асортимент представлений виробами з різною товщиною стрічок, що дозволить вибрати саме те, що вам потрібно. Магазин здійснює доставку замовлень по Києву та всій території України.