Как хорошо выглядеть на селфи и фото?


Ви неминуче і постійно опиняєтеся на незліченних фотографіях. Зустріч з родиною і друзями, яких ви давно не бачили, природно, спонукає всіх задокументувати цей момент. Ваша подруга фотографує вас для інстаграм, ваш хлопець, який фоткати вас, просто тому, що ви йому подобаєтеся, такі моменти присутні завжди.

На жаль, більшість з нас не так вже й фотогенічні, як нам би того хотілося. І часто серед всього незліченної кількості фотографій немає тієї самої, якій можна було б милуватися. Але не все так сумно. Дотримуючись наших простих порад, ви можете назавжди позбутися від поганих фотографій і насолоджуватися, знаючи, що ви виглядаєте на фото бездоганно.

1. Вивчіть свої фотографії

Перший крок до того, щоб виглядати краще на фото – це дійсно дізнатися, як ви на них виглядаєте. Візьміть старі фотографії, які вам подобаються і не подобаються, і вивчіть їх, визначаючи, що працює на вас, а що ні. Подивіться на кут схемки і поворот вашого обличчя, щоб знайти той ракурс, що виглядає найбільш вигідним для вас. Вивчіть різні пози і постарайтеся визначити, що краще для вас. Потім спробуйте відтворити ці пози в майбутньому.

Maxima поради

 • Якщо ви виявили, що ви моргаєте на фотографіях, закрийте очі перед тим, як зробити знімок, і повільно відкривайте їх, перш ніж камера клацне.
 • Щоб уникнути подвійного підборіддя, витягніть шию і висуньте обличчя трохи вперед, злегка нахиливши підборіддя вниз.

Как хорошо выглядеть на селфи и фото - Изучите свои фотографии

2. Практика, більше практики

Як тільки ви визначили, які пози і ракурси оптимальні для вас на фотографіях, прямуйте до дзеркала і починайте практикуватися. Практика – шлях до досконалості, тому обов’язково витратьте деякий час на цей крок. Почніть з випробування різних кутів зйомки і поз, які вам сподобалися на попередніх фотографіях. Більшість людей схильні виглядати краще, злегка нахиливши голову, а не дивитися прямо в камеру. Це дає глибину образу і виглядає більш природно. Переконайтеся в тому, що ви зрозуміли, які пози вам найбільше подобаються, щоб в майбутньому ви могли відтворити їх без дзеркала, не замислюючись.

Як тільки у вас буде ваша поза, додайте посмішку, пробуючи різні версії, поки не знайдете відповідну. Запитайте себе, виглядаєте ви краще з відкритим або закритим ротом, і чи слід вам посміхатися широко або ледь вловиме. Потім виберіть свою найкращу посмішку і дотримуйтеся її для всіх нових фотографій.

3. Оберіть правильне освітлення

Освітлення для вдалого кадру – це все, тому вибір правильного висвітлення необхідний для того, щоб добре виглядати на будь-якому зображенні. Хоча у вас може виникнути спокуса позувати для щасливих знімків на сонці, похмурі умови більш кращі. Сонце може створювати різкі тіні на вашому обличчі, якщо воно знаходиться в неправильному положенні, тому м’яке розсіяне світло набагато краще. Крім того, не стійте прямо під світлом при зйомці в приміщенні, так як це буде мати той же ефект. Спробуйте стояти обличчям до джерела природного світла, наприклад, до вікна.

Maxima поради

 • Фотографувати ввечері може бути навіть складніше, ніж днем. Якщо у вас немає професійної дзеркальної камери і спалаху, ви можете купити чохол для телефону LuMee. для для вашої камери, який оснащений LED підсвічуванням з обох сторін, щоб дати вам м’яке світло без спалаху.
 • Ефект червоних очей проявляється при слабкому освітленні. Якщо ви опинилися в цих умовах, подивіться прямо на світло перед тим, як зробити знімок, щоб зменшити ваші зіниці і уникнути цього непривабливого ефекту.

Как хорошо выглядеть на селфи и фото - Выберите правильное освещение

4. Використовуйте додатки для телефону

Використання додатків для налаштування і редагування фотографій на вашому телефоні може означати різницю між посередньою і фантастичною фотографією. При створенні фото, ви можете використовувати такі програми, як ProCamera і VSCO , вони є одними з кращих на ринку. Вони дозволять вам керувати такими опціями, як витримка, ISO, баланс білого і експозиція, а це значить, що ви зможете домогтися набагато більш якісного знімка, ніж з камерою за замовчуванням.

Що стосується ретуші фотографій, які ви вже зробили, використовуйте такі додатки, як Adobe Photoshop Express і Snapseed . Вони допоможуть вам відредагувати фотографії, відретушувати шкіру, застосувати ефекти і створювати дивовижні портрети з легкістю.

Как хорошо выглядеть на селфи и фото - Используйте приложения для телефона

5. Носіть одяг, який підкреслює ваші достоїнства

При підготовці до фотосесії важливо обміркувати, що ви надягнете, і вибрати оптимальний варіант. Почасти це значить знати, що вам йде, а що ні. Виберіть силуети, які підходять вашому типу статури, і кольору, які гармоніюють з вашим цветотипом.

Maxima поради

 • Не нехтуйте аксесуарами.
 • Пояс на талії – це відмінний спосіб створити силует пісочного годинника.
 • Обов’язково надіньте каблуки, щоб створити стрункий силует і додати зростання, якщо вам це потрібно.

Как хорошо выглядеть на селфи и фото - Носите одежду, которая подчеркивает ваши достоинства


6. Правильний макіяж

 • Нанесіть матирующую основу, щоб шкіра виглядала гладкою, рівною і сяючою.

 • Уникайте косметики з фільтрами SPF, оскільки вона може зробити ваше обличчя більш білим під спалахом камери.

 • Уникайте продуктів з мерехтінням і видаліть блиск, нанесіть матирующую пудру на лоб, ніс і підборіддя.

 • контуріруются своє обличчя, визначаючи структуру світлотіні.

 • Не забудьте окреслити брови.

 • При нанесенні тіней для повік використовуйте нейтральний відтінок над верхнім повіку, більш темний відтінок на анрхнем столітті і найсвітліше тон на внутрішньому куті ока і під бровою.

 • Примусьте очі здаватися більше, яскравіше і чіткіше за допомогою підводки для очей і накладних вій або натуральних завитого вій, покритих тушшю.

 • Темна помада може змусити губи виглядати менше, ніж вони є насправді, тому дотримуйтеся яскравих відтінків для соковитих губ.

Как хорошо выглядеть на селфи и фото - Правильный макияж

7. Волосся

Ваше волосся також можуть перетворити або вбити фотографію, тому важливо підготувати їх. Спалах від камери може підсвічувати моменти, про які ви навіть не підозрювали. Волосся повинні бути чистими, об’ємними і блискучими. Додайте обсягу за допомогою легкого мусу і укладання феном. Ви можете додати блиск, щоб волосся не виглядали тьмяно на фотографіях. Простий напилений блиск зробить чудеса і займе всього секунду. Прямо перед тим, як зробити знімок, освіжіть свої волосся, просто нагнувши голову і струшуючи її руками. Це додасть миттєвий обсяг.

Якщо у вас тонке волосся, створіть обсяг за допомогою шампунів для збільшення обсягу і спреїв для підняття коренів.

Как хорошо выглядеть на селфи и фото - Волосы