Как носить браслеты - полное руководство

Браслети – це одне з найпомітніших і затребуваних сучасних ювелірних прикрас, які виготовляють з дорогоцінних металів і прикрашають камінням. Завдяки майстерності і таланту ювелірів виходять найоригінальніші прикраси, наприклад, як представлені в магазині https://planeta-zolota.com.ua/catalog/braslety/type__braslet, де вони відрізняються незвичайним дизайном і порівняно невисокою вартістю.

Коли з’явилися дані прикраси?

Перші згадки про браслети йдуть далеко в історію. Спочатку їх носили тільки чоловіки, захищаючи себе від негативу. Тобто в минулому, такий виріб вважалося магічним талісманом, який захищав людину від злих духів, порчі та чаклунства. Це були шкіряні шнурки з набором каменів, намистин і пір’я.

Згодом прикраси на зап’ясті стали більш престижними, їх почали виготовляти з дорогоцінних металів і дорогих каменів. Солідний золотий браслет показував соціальне становище в суспільстві і високий статус свого господаря. Поступово вони почали з’являтися і в жіночих гардеробах.

Золотий Браслет BR112S

Хоча браслети – одна з найдавніших форм модного аксесуара, але це не означає, що у всіх був час, щоб придумати, як їх носити. Є ще багато людей, які не впевнені, як правильно поєднувати браслет з елементами гардероба. Якщо ви хочете дізнатися більше про способи носіння браслетів, прочитайте наше просте керівництво і дізнайтеся все про те, що потрібно і чого не потрібно робити з браслетами.

Як носити браслети

Зверніть увагу на довжину рукава

Одне з найпоширеніших питань, які жінки хочуть знати про браслети: «Чи можна носити браслети з довгими рукавами?» Розуміння того, як довжина рукава впливає на вибір браслету, є першим кроком до розуміння того, як їх носити. Носіння масивного браслета поверх довгого приталеного рукава може іноді спрацювати, але це вимагає особливого способу одягатися. Як правило, краще дотримуватися рукавів, які закінчуються над вашим браслетом. Прекрасним прикладом натхнення є дизайнер Кароліна Херрера, яка відома тим, що вона підтягує вище свої довгі рукава, щоб продемонструвати тонкий браслет або два.
Як носити браслети - Зверніть увагу на довжину рукава

Не перестарайтеся

Безліч браслетів на одній руці, як правило, виглядають дивно, якщо ви, звичайно, не хіпі. Одягати пару браслетів, як правило, добре, але стилісти рекомендують, щоб ваша загальна ширина браслетів займала не більше 4 сантиметрів. У разі сумнівів, краще виберіть одну витончену модель і зупиніться на цьому. Один елегантний золотий плетений або гладкий браслет на руці може бути більш виразним, ніж пачки браслетів, які доходять до обох ліктів.

Як носити браслети - Не переусердствуйте

Обміркуйте свій наряд

Оскільки браслети універсальні і дуже практичні, багато жінок просто надягають один і той же браслет під кожен наряд. Це не обов’язково неправильно, але це означає, що ви не отримуєте максимальну віддачу від своїх аксесуарів. Для більш повсякденних нарядів, таких як сарафан, спробуйте моделі, виконані більш тонко, пошукайте цікаве плетіння і декор.

Як носити браслети - Обдумайте свой наряд

Коли ви одягаєтеся в елегантні стилі, такі як маленька чорна сукня або коктейльна сукня, більш непідвладні часу речі, як от досить широкий золотий браслет, або інкрустований дорогоцінним камінням, будуть доречні. Для ділового повсякденного робочого одягу вибирайте мінімалістичні дизайни, вони відображають професійний вид наряду.

Як носити браслети - широкий браслет

Чи не жертвуйте зручністю заради стилю

Звичайно, стиль браслета важливий, але ви також повинні подумати про його розмір. Занадто великий браслет може відволікати вас, ковзаючи та спадаючи з руки, а надто маленький може перетиснути і пошкодити зап’ястя. Для ідеальної підгонки браслета із застібкою вам зазвичай потрібна довжина, яка приблизно на 2 см довша окружності вашого зап’ястя. Якщо вам подобається зовнішній вигляд браслета, але він не підходить вам належним чином, ви можете подумати про те, щоб віднести його до ювеліра, який допоможе вам змінити його розмір.
Як носити браслети - Не жертвуйте удобством ради стиля

Вибирайте якісні вироби

Завдяки своїй привабливості, браслет завжди буде акцентом вашого одягу. Це означає, що на ваших зап’ястях не місце для демонстрації дешевих і погано зроблених прикрас. Гарна новина про вибір браслетів більш високої якості полягає в тому, що вони прослужать вам все життя. Коли ви знайдете продукт, який можете собі уявити в поєднанні з декількома нарядами, знайте: воно того варте. Інвестування в красиві золоті прикраси може принести вам радість.

Як носити браслети - Вибирайте якісні вироби

Не забудьте подумати про структуру вашого зап’ястя

Браслет – це більше, ніж просто підбір аксесуара та стильний зовнішній вигляд. Він також привертає увагу до рук, тому ви можете використовувати його, щоб підкреслити красу кистей і зап’ясть. Емпіричне правило свідчить, що люди з тонкими кісточками зап’ясть виглядають найкраще в витончених, легких стилях, в той час як люди з широкими зап’ястями можуть вибирати більші і структурні вироби. Довгі руки добре обігруються широкими браслетами, в той час як більш короткі руки краще виглядають з більш тонкими і гнучкими браслетами. Звичайно, це лише загальне правило вибору, так що ви можете поєднувати їх відповідно з вашими цілями стилю в міру необхідності.

Як носити браслети - Не забудьте подумати про структуру вашого зап'ястя

За допомогою цих порад ви можете бути впевнені в тому, що зможете носити браслети з будь-якими нарядами.

Ось кілька речей, які ви повинні мати на увазі, коли збираєтеся придбати браслети онлайн:

  • Завжди купуйте браслети, які на 1,5-2 сантиметри більше, ніж розмір вашого зап’ястя.
  • У разі діамантових браслетів, вибирайте діаманти вищої якості і чистоти. Оскільки ці ювелірні вироби використовуються й для повсякденного носіння, вибирайте оправу, яка довговічна і допомагає утримувати камінь на місці.
  • Завжди перевіряйте застібку, щоб вона не розстібалася раптово. Переконайтеся, що петлі надійно закриваються і легко відкриваються, перш ніж придбати.
  • При виборі ювелірного дизайну і кольору металу пам’ятайте, що прикраса приверне більше уваги, якщо вона доповнює ваш відтінок шкіри.