Как подготовить кожу к макияжу?


Перед тим, як використовувати декоративну косметику, важливо провести ряд підготовчих процедур. Часто дівчата не думають про те, які наслідки можуть виникнути, якщо нехтувати підготовкою шкіри. Неправильна підготовка обличчя до нанесення косметики може прискорити процес старіння шкіри.

З чого почати? Звичайно з очищення!

Перед тим, як зробити макіяж, очистіть обличчя. Для цього варто вмитися спеціальної пінкою або молочком. Слідкуйте, щоб гігієнічні засоби підходили до вашого типу шкіри.

Щоб зберегти PH-баланс шкіри, важливо після вмивання застосовувати тонік. Для жирної шкіри підійде матирующее засіб, для комбінованої – балансує, для сухої – з зволожуючим ефектом, для чутливої застосовують із заспокійливим ефектом.

очищаємо шкіру

Зволоження

Вкрай важливо зволожити шкіру обличчя. Використовуйте денний крем c SPF фільтром не менш 15, який захищає від бруду, пилу та інших несприятливих впливів зовнішнього середовища. Наносять, а також прибирають, будь-який засіб для шкіри по лініях Лангера короткими рухами, намагаючись якомога менше розтягувати шкіру.

Зволожуємо шкіру

Не забудьте про брови

Завжди прибирайте зайві волоски для додання правильної форми своїм бровам. Намагайтеся не переборщити. Кожне обличчя має свою оригінальну форму брів, яка від природи йому підходить. Головне – прибирати зайві волоски з перенісся, а також ті, які виступають за контури брови.

Підправляємо брови

Шкіра навколо очей

Багато уваги завжди вимагає шкіра навколо очей. У порівнянні з іншим тілом вона дуже тонка. За 20 хвилин нанесіть зволожуючий крем. А перед тим, як нафарбуватися, застосуйте спеціалізований гель і почекайте хвилину до повного висихання.

Щоб вдало нанести тіні, використовують прозору пудру, вона володіє знежирюючими властивістями. Завдяки їй макіяж не розпливається і не розчиняється.

Шкіра навколо очей

Губи

Макіяж губ є завершальним штрихом. Щоб нанести помаду більш гладко, можна використовувати відлущувальні засоби. Якщо губи будуть рівні, помада ляже гладкенько і буде виглядати привабливо.

Крім цього, використовують жирний крем. Його наносять на губи і через хвилину масажують їх м’якою зубною щіткою. Така процедура гарантує гладкість губ. Перед застосуванням декоративної використовують гігієнічну помаду. Після її застосування макіяж стає більш яскравим і соковитим.

Шкіра Губ

Будь-який засіб, який ви будете використовувати, має відповідати вашому типу шкіри і бути призначений для догляду за відповідною зоною. Звертайте увагу на склад, особливо, якщо ваша шкіра схильна до алергічних реакцій. У складі не повинні бути присутні компоненти, які можуть завдати шкоди вашому обличчю. І не забувайте змивати макіяж, як би ви не втомилися))))