Одним з головних причин старіння шкіри є втратою еластичності. Для того, щоб цього не відбувалося, за нею треба постійно і дбайливо доглядати.

Обираємо косметику

Використання косметичних засобів допоможуть надовго зберегти шкіру красивою та еластичною. Вибір засобів догляду за шкірою із втратою еластичності – завдання непросте. Необхідно керуватися рекомендаціями косметолога, уважно вивчати склади, вибираючи ті, які максимально відповідають вашій проблемі. Звичайно ж, найкращим вибором буде професійна косметика, яка добре зарекомендувала себе саме в антивіковому догляді. Зверніть увагу на лінію Academie Visage, серія Anti Age. Дуже багаті склади препаратів цієї серії повертають тонус навіть дуже втомленої шкіри.

Правильно харчуємось

Звісно ж, важливим чинником збереження молодої шкіри є харчування.

Що ж робити?

  1. У раціоні обов’язково має бути присутня гречана крупа. У гречаній крупі у великій кількості міститься рутин, а він запобігає появі зморшок. Також, у гречаній крупі містяться необхідні організму ненасичені жирні кислоти.
  2. До мінімуму скоротити споживання кави та чаю. Споживати більше негазованої води.
  3. Вживати в їжу продукти, що містять вітамін Е (рослинні олії, горіхи і т.д.). Вітамін Е допоможе захиститися від негативного впливу ультрафіолетових променів. Пом’якшує шкіру та допомагає швидкому її загоєнню.
  4. Споживати продукти з вмістом вітаміну А (морква, шпинат, печінка, яєчний жовток, диня тощо) Вітамін А стимулює вироблення у шкірі колагену. А колаген – це природне зволоження шкіри та захист від передчасного її старіння.
  5. Додавати до раціону продукти, що містять селен (часник, кокос, морепродукти та ін.) Селен захистить від згубного впливу навколишнього середовища.

Не гидуємо народними методами

  1. Сольові ванни, які робляться на основі звичайної або косметичної солі, дуже позитивно впливають на еластичність шкіри.
  2. Використання рослинних олій (для масок замість крему, для масажу). Наприклад, персикова олія знімає запалення, добре зволожує та пом’якшує шкіру. Мигдальне насичує дерму вітаміном Е, захищає від ультрафіолетового випромінювання. Кокосове, нанесене після засмаги, добре відновлює шкіру.

Правильне харчування та доглядові засоби допоможуть шкірі довго не втрачати еластичність і залишатися красивою та ніжною. Як покращити еластичність шкіри