Как ускорить рост волос

Ви мрієте про довгі густому волоссі, якими могла б пишатися русалка? Звичайно, довге волосся не з’являється відразу, але після довгих експериментів ми з’ясували, як змусити волосся рости трохи швидше. Від порад по догляду до використання професійної косметики для волосся, ви скоро отримаєте чудове довге волосся!

Відшкодовуємо нестачу вологи – шампуні і маски

Навіть якщо волосся продовжує рости від кореня, якщо ваші локони сухі і не блищать, нездорові кінці січуться та відламуються. Це означає, що ви ніколи не помітите збільшення довжини! Щоб забезпечити помітне зростання волосся, тримайте прядки якомога здоровішими і зволоженими за допомогою кращих засобів для росту волосся. Для мінімізації посіченості волосся вам знадобиться спеціальна сироватка для кінчиків.

Одним з винуватців пересушування волосся є шампунь. Ви знаєте це відчуття супер чистоти, яке ви отримуєте після миття? Це тому, що шампунь видаляє всі натуральні масла і висушує ваші локони. Щоб запобігти пошкодженню, життєво важливо відшкодовувати втрачену вологу. Професійні шампуні і маски для росту волосся роблять приголомшливу роботу на даючи волоссю втрачати вологу, і дають додатковий імпульс гідратації.

Відшкодовуємо нестачу вологи - шампуні і маски

Правильно сушимо волосся

Після миття обполосніть волосся під прохладною водою протягом декількох секунд. Це герметизирует кутикулу, затримуючи в ній вологу. Потім замість того, щоб викручувати і загортати волосся в звичайний рушник, акуратно промокніть волосся кілька разів. Сущіть природним шляхом. Це допоможе менше травмувати волосся. Намагайтеся рідше сушити волосся феном.

Уникайте перегріву

У кожній статті «Як виростити волосся швидше» буде згадуватися про це, але уникнення непотрібного нагрівання допоможе запобігти подальшому пошкодженню. З причини, що волосся таке ніжне, надмірне укладання за допомогою фена і щипців руйнує їх здоров’я.


Розчісуйтесь дбайливо

Нікому не подобаються заплутані прядки, тому потрібно двічі на день розчісувати їх щіткою або гребінцем. Більшість людей починають з коренів, не усвідомлюючи, що це стягує всі сплутаності у великій колтун, завдаючи шкоди волоссю. Коли ви розчісуєте заплутане волосся, починайте з кінчиків, а потім піднімайтеся вгору за допомогою гребінця. Таким чином, ви можете акуратно розчісувати заплутане волосся з мінімальним для нього збитком.

Розчісуйтесь дбайливо

Сироватки для волосся

Вашим найулюбленішим продуктом для росту волосся повинні бути сироватки. Сироватки для росту волосся, а також сироватки для відновлення Piel Cosmetics дають видимий результат вже через 8-10 днів, покращуючи структуру, зовнішній вигляд і видиму довжину волосся. Це простий крок у вашому повсякденному уходовой процедурі за волоссям, допоможе волоссю оздоровитися і швидше рости.

Сироватки для волосся

Вітаміни і харчові добавки для росту волосся

Для прискорення процесу росту волосся використовуйте спеціалізовані харчові добавки та вітаміни. Для оптимального росту потрібно, щоб ваше волосся було максимально здоровим, як тільки воно проросте з кореня. Зверніть увагу на вітаміни групи B і E, а також на біотин.

І останнє але не менш важливе …

Зачекайте!

На жаль, ваше волосся не виросте на 10 сантиметрів за ніч. А переживання з приводу росту волосся тільки сповільнять його, тому подбайте про ваше волосся і будьте терплячі!