Почему нужно начать ходить пешком?

Існує міф про те, що ви можете ходити лише 30 хвилин в день, щоб схуднути. У цій статті ми не тільки розповімо про те, чи є це правдою, грунтуючись на нашому власному досвіді з перших рук, ми також розповімо про всі переваги ходьби. А також дамо вам кілька порад про те, як інтегрувати ваші вправи ходьбою в ваш розпорядок дня.

Чи схудну я, займаючись ходьбою 30 хвилин в день?

Вибачте, але змушені вас розчарувати. Ходьба 30 хвилин в день не зробить тебе струнким. По крайней мере, це не спрацювало для мене. Але не турбуйтеся, тому що ходьба безумовно допомагає мені зберегти форму. Біг, плавання, обмеження фаст фуду і домашні тренування були для мене найефективнішими способами втратити запасікі на боках, стегнах і животі.

Чи схудну я, займаючись ходьбою 30 хвилин в день?

Також варто згадати, що швидка ходьба дуже корисна, але працює дещо повільніше, ніж всі інші методи. Але знаєте що? Якщо ви запитаєте мене сьогодні, чи я все ще регулярно бігаю або займаюся вдома? Відповідь – ні. Регулярних тренувань дуже важко дотримуватися роками, принаймні для мене.

Але ходьба робить свою справу в процесі підтримки тіла в формі. Якщо ви готові змусити себе регулярно ходити кожен день протягом декількох місяців, це може легко стати вашою звичкою. І ось після важкої роботи, щоб зробити себе стрункішою, я просто використовую звичайну ходьбу (30 хвилин в день, досить часто 45 хвилин в день, звичайна нормальна швидкість ходьби, іноді швидка ходьба), щоб тримати себе в формі.

Чи можна схуднути, займаючись ходьбою?

Коротше кажучи, якщо ви хочете схуднути (без особливих виснажливих тренувань, але досить повільно), вам потрібно швидко ходити більше 30 хвилин в день. Ходьба 30 хвилин в день на нормальній швидкості тримає вас у формі, але це не допоможе вам з точки зору втрати ваги. Вам потрібно більше швидкості або більший інтервал ходьби. Це моя приватна думка, заснована на моєму власному досвіді.

Чи я рекомендую ходити кожен день? Так, 100%. Це допоможе вам контролювати свою вагу. Поєднуючи це з іншими вправами і здоровим харчуванням, Ви схуднете і будете виглядати стрункіше.

Чому я вважаю, що ходьба – краща вправа?

Хтось сказав щось на кшталт: ходьба створена Богом, біг – людьми. І з цим можна погодитися, тому що ходьба – більш природна річ. Ходити пішки не вимагає від вас нічого, крім часу. Це частина життя. Найголовніше, що ви можете легко зробити регулярну ходьбу частиною вашого повсякденного життя. З іншого боку, біг вимагає більше мотивації. Не сказати, що біг – це не добре, я думаю, ви повинні спробувати. Просто з більш практичної точки зору, якщо ви не можете мотивувати себе регулярно займатися бігом, зробіть ходьбу більш важливою частиною вашого повсякденного життя. Кожна з нас може це зробити.

Чому я вважаю, що ходьба - краща вправа?

Інші переваги ходьби (крім підтримки себе в формі)

Хочеться згадати інші переваги, які може дати ходьба. Перше, що можна помітити, це те, що ранкова прогулянка робить вас більш продуктивними і мотивованими на роботі. Ще одне, що можна виявити, це те, що прогулянка після роботи дійсно допомагає зняти стрес і відпочити перед неминучими домашніми справами. Саме чарівне, прогулянки по 30 хвилин в день підвищують ваш розумовий потенціал.

Дозвольте пояснити. Під час прогулянок, ми зазвичай налаштовуємося на споглядальний лад, і, завдяки цьому, наші думки упорядковуються. Мозок не змушений витрачати масу ресурсів на вирішення нагальних завдань, внаслідок чого досить імовірно, що рішення проблем, які ви не могли знайти раніше, прийдуть самі собою. І в кінці кінців розуму, що відпочив, буде простіше братися за нову розумову роботу.

Як почати ходити пішки кожен день

Як тільки ви зможете зробити прогулянку природною частиною вашого дня, вона стане простою і автоматичною. Це набагато простіше в порівнянні з плаванням або бігом в повсякденному житті.

Якщо у вас є собака – це чудово. Ви можете поєднувати дві корисні справи одночасно. Вигулювати вихованця і ходити пішки. Якщо у вас немає собаки, то ось декілька порад, як почати регулярно ходити пішки:

Как начать ходить пешком каждый день

Ранкова прогулянка на роботу (15-20 хвилин)

Ні, я не прошу вас йти до себе додому з офісу, якщо ви живете в двох годинах ходьби від нього. Я просто прошу вас вийти з автобуса, метро або машини на відстані 1-2 кілометрів від вашого офісу. Для громадського транспорту це зазвичай означає вихід на 1-3 зупинки раніше. Для водіїв це може означати парковку вашого автомобіля на стоянці в торговому центрі, який знаходиться в 15 хвилинах ходьби від вашого робочого місця. Просто зробіть це частиною своєї поїздки на роботу, і ви дуже скоро помітите, що це найкраща частина шляху в офіс, коли ви можете вранці йти і дивитися по сторонах зі свіжим розумом.

Прогулянка в обідній час (15 хвилин)

Якщо ви хотіли б піти в кафе зі своїми колегами, як щодо того, щоб піти в місце, шлях до якого займе у вас 15 хвилин ходьби. Подумайте про це, це насправді дає вам більший вибір закладів, з яких ви можете вибирати. І 15-хвилинна прогулянка, щоб повернутися на робоче місце, зробить вас більш підготовленими до роботи в другій половині дня.

Прогулянка додому після роботи (15-20 хвилин)

Нарешті, після важкого робочого дня вам потрібно подихати свіжим повітрям, щоб зняти стрес. Що може бути краще, ніж 20-хвилинна прогулянка? Як і в ранковій прогулянці, ви виходите з машини або автобуса на відстані 1-2 кілометри від будинку. Гуляйте з посмішкою. Ідеально, якщо прогулянковий маршрут буде йти через парк. Відчуйте свіже повітря. Ви будете набагато щасливішими після прогулянки.

Вам не обов’язково потрібно використовувати всі три способи з перерахованих вище. Це дійсно залежить від вашої власної ситуації.

Досить читати, пішли гуляти!