Як вибрати ідеальну весільну сукню [Так та Ні]

Пошук ідеального вбрання – це, мабуть, найбільш захоплююча частина процесу планування весілля. Можливо, ви не знаєте, скільки енергії потрібно для придбання ідеального плаття мрії, і багато наречених зазвичай роблять типові помилки. Перед виходом на “полювання”, ми вважаємо, варто ознайомитись зі списком Так та Ні щодо того, як купувати весільну сукню у салоні весільних суконь у Львові.

Знайдіть свій стиль вбрання

Так

  • Сплануйте бюджет на сукню
  • Знайдіть свій стиль вбрання
  • Надягніть відповідну білизну та взуття на примірку
  • Фотографуйте на примірці

Бюджет на весільну сукню

Шукати неперевершене плаття стає головним пріоритетом, бо це момент, про який, мабуть, мріялось все своє життя. Отже, першим кроком, є планування вашого бюджету, особливо коли у вас обмежена загальна сума. Не забудьте врахувати аксесуари та вартість переробок, встановлюючи розмір витрат для весільної сукні.

Визначіться із фасоном

Пригнічені нескінченним вибором і не знаєте, з чого почати? Ми рекомендуємо вам провести попередній пошук стилю перед приміркою та покупкою. Вивчіть різні типи декольте та фасонів, щоб дізнатись, який силует найкраще лестить вашій фігурі. Пишні, русалонька, з рукавами, мереживні, тощо. Ця підготовча робота може звузити ваш вибір та усунути стилі, що вам не подобаються. Ознайомитись з асортиментом весільного та вечірнього вбрання можна на цьому сайті.

Правильна білизна та взуття на примірці

Правильна нижня білизна може значно вплинути на загальний вигляд. І не треба буде обирати між весільною сукнею, яка добре облягає або ідеально підходить. Ми пропонуємо обрати безшовну нижню білизну тілесного кольору. Майже всім потрібна підгонка, тож краще буде одягнути належну білизну в той день, коли ви приміряєте та купуєте вбрання. Або принесіть її на переробки, щоб переконатися, що вона підходить під вбрання.

Не забудьте взяти взуття тієї висоти підборів, що плануєте взути на весілля. Адже взуття у салонах може бути не вашого розміру або не з тими підборами. Краще бути готовою до примірювання, ніж недостатньо підготовленою.

Фотографуйте на примірці

Ви приміряєте багато гарних весільних суконь, тому про деякі деталі можна швидко забути. Попросіть своїх друзів чи родичів сфотографувати вас у кожній моделі, яку приміряєте. Тоді ви можете отримати швидкий каталог, щоб порівняти, яка саме виглядає на вас найкраще.

Не робіть покупку зарано чи запізно

Ні

  • Не робіть покупку зарано чи запізно
  • Не беріть багато людей на примірювання
  • Не приміряйте велику кількість моделей на одній примірці

Не купуйте плаття зарано чи запізно

В ідеальних умовах варто починати пошуки за 3-5 місяців до дати Х. Особливо, якщо хочете модель на замовлення з каталогу. Деякі ексклюзивні сукні виготовлюють навіть більше 6 місяців. З іншого боку, вам, мабуть, не сподобається плаття, за яке вже сплачено, і яке більше не хочете, тому що, напевно, ви змінилися і ваш смак змінився, якщо придбаєте занадто рано.

Не беріть багато людей на примірювання

Можливо, вам хочеться поділитися цим досвідом із усіма своїми друзями та родиною, але “дуже багато кулінарів псують страву”. Більша група підримки означає більше думок, а велика кількість різноманітних думок та порад призведе до розбіжностей та поганого настрою. Ми пропонуємо вам взяти з собою 1-3 людей, які вам найближчі і думки яких по-справжньому цінуєте.

Не приміряйте велику кількість суконь за один раз

Більшість наречених хочуть приміряти численні моделі вбрання відразу, щоб знайти найкраще. Однак звузити вибір до 3-6 суконь на один салон – розумне рішення. Бо ви можете забути, яка з них є вашим попереднім вибором, якщо приміряєте занадто багато. Наречені часто думають, що дуже швидко приймають рішення, але більшість із них повертаються, щоб придбати першу обрану модель.

Після наших інструкцій щодо підготовки до відвідування салонів, легше буде знайти ідеальну сукню мрії! Збереження відкритості допоможе зробити покупки приємнішими для всіх. У будь-якому випадку, ідеальне вбрання для вас – те, яке відображає ваш особистий стиль і змушує почувати себе красивою! Щасливого полювання на весільну сукню!