кому подходят юбки

Ви вважаєте, що вам абсолютно не йдуть спідниці? Швидше за все, ви просто не знаєте, як правильно вибирати спідниці в залежності від типу вашої фігури. Якщо правильно вибрати модель вироби, то можна приховати будь-які недоліки і надати своєму образу жіночності. Як же вибрати спідницю?

Широкі стегна

кому подходят юбки

Вибираючи спідницю на фігуру з широкими стегнами, важливо бути уважною до довжини виробу – вона повинна бути до коліна або на долоню нижче рівня колін. Також зверніть увагу на крій і фактуру. Можна, наприклад, підібрати фасон з 4-6 клинів. Бажано віддавати перевагу темним тканинам, але не чорного кольору – він підкреслює форму. Крім того, тканина повинна бути гладкою і матовою. Для жінок з широкими стегнами чудово підходять моделі спідниць з розрізами і запахами, з вертикальними декоративними смугами (це, наприклад, можуть бути шви з боків). Відмовтеся від верхнього одягу, яка прикриває стегна (від подовжених піджаків, кофт та ін) – такі моделі підкреслюють об’єм стегон і роблять фігуру більш важкою. Тому жакет або куртка повинні бути або вище лінії стегон, або на дві долоні нижче.

Вузькі стегна

кому подходят юбки

Якщо у вас вузькі стегна, то потрібно вибирати спідниці складних фасонів, в складку, багатошарові. Вам підуть всілякі волани, фалди, рюші і волани. Відносно кольорової палітри бажано віддавати перевагу яскравим кольорам і малюнків. Це може бути спідниця в горошок, в квіточку, з горизонтальними смужками та ін. Тканина краще брати об’ємну: букле, оксамит, вельвет), блискучу і гладку. Носіть плащі вільного крою, перетягнуті широким поясом або ременем, жакети. Можна також підібрати піджак з расклешенной басків. Відмовитися коштує від пальто і суконь цільного крою, які прилягають, прорисовуючи ваш силует. Такі речі підкреслюють наявні недоліки. Також вам не підійде облягаючий джемпер, якщо надіти його з вузькою спідницею. Крім ширини стегон важливо враховувати і зростання.Маленький зріст

кому подходят юбки

Жінкам і дівчатам маленького росту не варто носити розкльошені і пишні спідниці – вони ще більше зменшать ваш зріст. Такий же ефект дасть і пряма спідниця довжиною до колін або на долоню нижче. На вашому фасон спідниці не повинно бути ніяких запасів тканини, складок тощо. Оптимальна довжина спідниць для невисоких жінок – до коліна, не нижче.

Високе зростання

кому подходят юбки

Для жінок і дівчат високого зросту категорично протипоказано носіння занадто коротких спідниць – вони візуально подовжують ноги, що підходить хіба що для відвідування дискотеки або модного показу. Для повсякденному ж житті такий варіант не підходить – коротка спідниця робить вашу фігуру непропорційною, зменшуючи верхню частину і роблячи ноги нескінченно довгими. Тому оптимальна довжина спідниці для високих жінок – не вище середини стегна і не довше середини ікри. Спробуйте юбку олівець. Справа в тому, що занадто довгі спідниці, як і занадто вільні або вузькі, роблять вашу фігуру ще більш витягнутої.