свадебные платья оптом в России

Багато власників весільних салонів не знають де купити оптом весільні сукні хорошої якості. Успіх будь-якої торгівлі залежить від покупців. І якщо торгувати неякісним товаром, тоді можна втратити більшу частину клієнтури.
Якщо купувати весільні сукні безпосередньо від виробника, тоді можна бути впевненим, що не купується підробка.

Показник якості виробів

Виробник весільних суконь повинен стежити за новими тенденціями в модній індустрії і виробляти свій товар у відповідності зі стандартами, визнаними в Європі. Сучасна дівчина ніколи не одягне сукню, яке було модним за часів її мами і бабусі.
Нові моделі відрізняються витонченістю, красивими, плавними лініями силуету. Але це не головні показники гарного вбрання. Є різноманітні критерії, за якими можна відрізнити дизайнерський продукт від дешевої підробки.

свадебные платья оптом в России

Тканина

Виробник весільних нарядів віддає перевагу натуральним матеріалам, а не їх дешевим синтетичним замінником. Якісні матеріали: атлас, крінолін, жаккард, шифон, фатин, органза, тафта, шовк, парча. Від тканини залежить не тільки красивий вигляд виробу, але впевненість нареченої під час урочистостей.
Фатин повинен мати легку, повітряну, пишну форму. Завдяки йому формується спідниця. Шовк або атлас найчастіше застосовується для пошиття підкладкової частини спідниці. Він мнеться і тому мала кількість дизайнерів використовує його на верхній частині сукні. Для наряду в грецькому стилі виробники використовують шифон. Він повинен мати м’яку структуру.
Нижні спідниці можуть бути виготовленими з кріноліну (для пишних моделей) або з жаккарда (для прямого, приталені силуети). Ці тканини міцні та довговічні. Парча часто застосовується для суконь, які будуть одягатися в холодну пору року. Вона щільна, але має гарний зовнішній вигляд.

Декоративні елементи

Гарний зовнішній вигляд забезпечить різного виду оздоблення. Мереживо, каміння Сваровські, стрічки, вишивка, бісер – це створює неповторний стиль, робить зі звичайного сукні королівський наряд.
Мереживами найчастіше обробляють ліф сукні. Також його можна зустріти на спідниці і спинці. У якісних виробах цей вид декору виготовлений ручним способом. Камені зроблять ошатною будь-якого виду одяг і тому часто використовуються для створення декору на весільних нарядах. Переливи під променями сонця створять приголомшливий ефект.
Вишивка останнім часом все частіше зустрічається на дизайнерських виробах. Це додає свої автентичні акценти, оригінальність. Поясом або стрічками різних кольорів можна відтінити плаття, зробити його неповторним.