как определить тип кожи лица


Для того щоб догляд за шкірою був ефективним, для початку потрібно визначити її тип. Типи шкіри прийнято умовно поділяти на нормальний, жирний, сухий, змішаний і чутливий.

Сухий тип шкіри

сухой тип кожи лица

Даний тип шкіри зустрічається досить часто. Багато по-началу навіть мріють мати такий тип шкіри, так як в ранньому віці суха шкіра виглядає дуже навіть привабливо. Через невеликої кількості жирних виділень, люди з такою шкірою практично не страждають від прищів.

Однак у сухої шкіри є і деякі мінуси. Наприклад, такий тип шкіри більше за інших схильний появі ранніх зморшок. Також на суху шкіру несприятливо впливають погодні умови. Так, наприклад, сильний холод або спека можуть зробити таку шкіру ще суші, а це досить-таки небезпечно. При догляді за сухою шкірою не можна перестаратися з зволожуючими засобами, так як в цьому випадку існує великий ризик виникнення подразнення.

Ознаки сухої шкіри

– Колір обличчя в людей із сухою шкірою має гарний персиковий колір
– На такій шкірі практично не видно пори
– Суха шкіра не схильна до появи прищів і вугрів
– Після вмивання люди з таким типом шкіри, як правило, відчувають неприємне відчуття, пов’язане з тим, що їх шкіра стягується.

Жирний тип шкіри

жирный тип кожи лица

У власників такого типу шкіри сальні залози виробляють велику кількість шкірного сала. Саме завдяки цьому на поверхні такої шкіри постійно є жирний блиск. Також така шкіра схильна до появи прищів і вугрів, так як вона дуже швидко притягує пил. Тому дуже важливо своєчасно її очищати.

Бажано користуватися такими косметичними засобами, які одночасно знімають жирний блиск і зволожують шкіру.

Як визначити жирну шкіру?


– Пори у такого типу шкіри сильно розширені
– На обличчі постійно спостерігається жирний блиск
– Часта поява прищів
– Шкіра жирного типу рідше піддається появі ранніх зморшок.

Комбінований (змішаний) тип

комбинированный тип кожи лица

Даний тип шкіри зустрічається досить часто. У такого типу шкіри є сухі і жирні зони.

Ознаки змішаного типу шкіри

– Сухі ділянки спостерігаються біля скронь, на щоках і в області очей. Як правило, вони яскравіше проявляються в зимову пору року
– Жирний блиск можна помітити в районі лоба і біля носа
– Комбінована шкіра зазвичай має різну структуру.

Нормальний тип

нормальный тип кожи лица

На жаль, такий тип шкіри зустрічається вкрай рідко. Володарів такої шкіри сміливо можна назвати щасливчиками. Адже нормальна шкіра практично не схильна до появи прищів, та й зморшки не з’являються в юному віці. Справа в тому, що така шкіра містить практично однакову кількість жиру і вологи.

Ознаки нормального типу шкіри

– Така шкіра практично не схильна до погодних умов
– В області носа немає жирного блиску
– Нормальний розмір пір
– Здоровий колір обличчя.

Чутливий тип

чуствительная кожа лица

Така шкіра, як правило, частіше зустрічається у блондинок або у руденьких дівчат. Чутлива шкіра дуже сильно реагує на різні подразники. Особливо часто роздратування з’являються в зоні між носом і губами, а також навколо очей.

Ознаки чутливого типу шкіри

– Постійні роздратування
– Сильні почервоніння на шкірі
– Постійне лущення

Яким би типом шкіри не володіла дівчина, головне пам’ятати, що будь-який з них, так чи інакше, вимагає постійного і правильного догляду.