Как выбрать бандаж после кесарева?

Якщо вам мають зробити операцію кесаревого розтину, ми радимо заздалегідь купити стрічковий універсальний бандаж після операції кесарева та інших порожнинних операцій. Надягши його з перших днів після оперативного втручання, ви почуватиметеся набагато легше: оскільки бандаж після кесарева полегшує хворобливі почуття навколо рани і сприяє зменшенню набряків.

Він досить широкий і тому підходить і після інших абдомінальних операцій – післяопераційний бандаж після кесарева забезпечує підтримку ширшої області стінки живота, ніж бандажі у вигляді трусів. При цьому, навіть будучи туго затягнутим, цей бандаж після кесарева не ускладнює дихання.

Переваги післяпологових бандажів

Кожен післяпологовий бандаж Anita

є мед виробом. Вони були протестовані у клініках Німеччини та безпечні для використання. При покупці на нашому сайті не відмовляйтеся від консультації нашого консультанта, який зателефонує після замовлення.

Бандаж рекомендовано використовувати відразу після операційного втручання. Бренд Anita пропонує бандаж-труси та післяпологовий (після операційних втручань) пояс-бандаж. Бандаж після кесарева надає підтримку черевної порожнини, фіксує шви, захищає від механічних травм, сприяє зменшенню набряків та якнайшвидшому загоєнню.

Після будь-яких пологів бандажі Anita допоможуть м’язам швидше повернути тонус, що є профілактикою опущення органів черевної порожнини, допоможуть зменшити період скорочення матки, зняти напругу з хребта, підтягнути форму сідниць.

Бандаж після кесарева рекомендується купити ще до операції. Слід знімати під час нічного сну. Про це потрібно пам’ятати, оскільки бандаж Anita забезпечує максимум комфорту та вам не захочеться його знімати! Бандаж-труси післяпологовий виконаний з дихаючого, еластичного мікроволокна. Такою самою зроблена окантовка по вирізу ноги. Фіксація м’язів відбувається за рахунок вшивної панелі обмеженої еластичності.

Бандаж-пояс з ребристої тканини дозволяє шкірі вільно дихати, він не змінюється, не збирається в складки, не утрудняє дихання, непомітний під одягом. Обидва вироби ідеально сідають по фігурі завдяки застібці збоку.

Ознайомитись з бандажами Anita, а також дізнатися ціну можна на сайті. Підібрати та купити бандаж для вагітних або післяпологовий бандаж вам допоможуть наші консультанти.