Как сохранить красоту - несколько общих правил для ухода за лицом

Будь-яка дискусія на тему про те, як доглядати за шкірою обличчя, викликає у багатьох асоціації з багатогодинними візитами до косметолога, з жахливими, покритими прищами особами і тисячами баночок на поличці у ванній. На душі моментально стає тоскно, оскільки абсолютно не зрозуміло, з чого починати і чим закінчувати цей процес.

кілька загальних правил по догляду за обличчям

Починати, мабуть, варто з розуміння того, а навіщо взагалі потрібно доглядати за особою, можливо, досить просто вмитися. Відповідь на це питання полягає в наступному:

Гігієна шкіри

Слід пам’ятати про те, що систематичний догляд за шкірою свого обличчя – це в першу чергу просте щоденне «прибирання». Для всіх абсолютно ясно, що неможливо випрати одяг або почистити зуби просто водою. Для шкіри обличчя також потрібно використовувати спеціальні засоби, що очищають. При умовно вельми важливо не просто змахнути водою пил з обличчя, а позбавити шкіру від надлишків шкірного сала, залишків декоративної косметики і бруду, яка забилася в пори.

Гігієна шкіри

Молодість надовго

Біологічні процеси, що відбуваються в організмі, природним чином зачіпають і шкіру. Всі процедури вкрай важливі для того, щоб відстрочити явні видимі прояви процесів старіння на ній. Пружна, рівна, без видимих зморшок шкіра залишиться привабливою максимально довго тільки в тому випадку, якщо за нею постійно доглядати.

Обидва ці чинники, описаних вище, можна вважати цілком необхідними і достатніми для мотивації догляду за обличчям. А ось дотримання наступних правил дозволить підвищити ефективність такого догляду в рази.Регулярність

Це найважливіше правило! Можуть змінюватися засоби і обставини, але турбота і догляд за шкірою повинен бути щоденним. В іншому випадку жоден чудодійний крем не допоможе.

Системність догляду за шкірою

У догляді за шкірою обличчя є обов’язкові (це очищення, відлущування, глибоке очищення, зволоження і тонізація) і додаткові етапи (живлення, додаткове зволоження). Їх наявність базується на особливостях функціонування та типу шкіри як живого органу нашого організму. Важливо розуміти, що виключати ці етапи не можна. Кількість «баночок» не дорівнює кількості етапів. Можна використовувати і засоби 3 в 1, коли «баночка» одна, а функцій 3. Однак, умити і не зволожити шкіру – абсолютно неприпустимо для догляду за нею; несприятливі результати будуть помітні негайно. Особливо актуальна правильна підготовка шкіри під макіяж і правильне його зняття.

Системність догляду за шкірою

Індивідуальність

Тип шкіри людини і властиві лише йому особливості роботи всього організму вимагають індивідуального підбору системи засобів, які доглядають за нею, тоді і результати догляду будуть відповідними.

Догляд за шкірою має відповідати сезону та віку

Слід пам’ятати, що навіть дуже добре підібрані засоби по догляду потребують періодичного оновлення. Така періодичність залежить, по-перше, від зміни сезонів року (взимку, наприклад, шкіра дуже сохне від штучного опалення, а влітку активніше виділяє піт і шкірне сало для захисту від перегріву). По-друге, необхідно враховувати зміну вікової категорії.

Догляд за шкірою має відповідати сезону та віку

Як би не хотілося «законсервуватися» вічно молодим, проте підібрані в 25 років чудові креми і тоніки не будуть достатньо ефективними для шкіри обличчя в 30, так як в організмі відбуваються зовсім інші процеси (сповільнилося обміну речовин і утворення колагену). Засоби по догляду слід поміняти і доповнити відповідно до змін, що відбулися.

Враження про красу визначається доглянутістю більшою мірою, ніж красою природного. Безсумнівно, головним результатом і «бонусом» за старання завжди будуть захоплені компліменти чоловіків.