Професійна косметика для догляду за жіночими грудьми заснована на розробках, спрямованих на покращення стану шкіри в зоні декольте, на зміну обсягів самої залози. Вчені з різних країн довели можливість безопераційного ліфтингу грудей без шкоди здоров’ю. Мрії жінок про те, щоб жир накопичувався лише у грудях, завдяки французьким вченим стають реальністю!

У яких ситуаціях допоможе професійна косметика збільшення грудей?

  • якщо ваші груди втратили пружність, обвисли (наприклад, після тривалого годування);
  • у вашому розмірі спідньої білизни вам не вистачає обсягів у чашці;
  • є розтяжки, пігментація, шкіра у зоні декольте втратила свою привабливість.

Як працюють такі препарати у домашньому догляді

У різних брендів існують різні лінії щодо повернення краси жіночих грудей. У домашньому варіанті часто передбачається використання двох препаратів (крем+сироватка або молочко+лосьйон). Ви можете застосовувати тільки крем, але використання його разом із сироваткою дає куди більші та дивовижні результати.

Розглянемо такі препарати з прикладу лінії Ericson Morpho Bust. До неї входить:

  1. Засіб, що збільшує обсяг грудей, Volume Cream (100 мл) на основі Volufiline, пшеничного тритизолу та фітомасел. Volufiline запускає процес адипогенезу (розмноження адипоцитів, здатних накопичувати жир), завдяки якому обсяг жирової тканини в області молочних залоз зростає. Тритизол відновлює здатність тканини до регенерації, підвищує мікроциркуляцію, олії живлять шкіру, зволожують.
  2. Засіб з ліфтинг-ефектом – Multi-Target Lift Serum (6 шт. по 3 мл) на основі Dermochlorella, синергетичної сполуки (фірмідерм) рослинних екстрактів листя солодкого мигдалю, суцвіть бузини та жолудів. До складу також доданий кремній у комбінації з квітковими кислотами, що включає механізм антистаріння та регенерації. Ліфтингова сироватка відмінно зволожує та покращує колір шкіри в області декольте, робить малопомітними наявних розтяжок.

Як використовувати засоби з домашньої лінії Морфо-Бюст?

Якщо ви використовуєте лише Volume Cream. Наносите 1-2 десь у день після банних процедур на груди з урахуванням масажних ліній. Виходячи круговими рухами втирайте крем до повного вбирання.

Якщо ви використовуєте Volume Cream+Multi-Target Lift Serum. Ліфтингову сироватку рекомендується застосовувати 2 рази на тиждень. Уся упаковка розрахована на 3 тижні. Вміст ампули слід змішати з необхідною кількістю Volume Cream і нанести на чисту шкіру грудей. Втирайте всю масу масажними лініями до повного вбирання. В решту днів тижня використовуйте тільки крем за першою схемою.

Чи є конкуренти?

Нещодавно іспанський бренд Skin Tech запропонував свою революційну розробку – комплекс Mamofillin. Він також складається з засобів – молочка та лосьйону. Практика застосування показує його ефективність після тижня регулярного використання.

Переваги використання Skin Tech Mamofillin

Кремів для підтяжки та збільшення обсягів безліч. І не завжди склад порадує вас відсутністю парабенів, гормонів та інших не найбезпечніших інгредієнтів. Найголовнішою перевагою Скін Тек Мамофілін є його безпека для здоров’я. Склад включає натуральні та рослинні компоненти, тому застосовувати лінію Морфо-Бюст можна практично без обмежень.

Нюанси

Хоч би як мріялося і не хотілося б, але з його допомогою ви ніяк не збільшите груди на кілька розмірів. На таке не здатний жоден крем, принаймні поки що. А ось додати невеликого, але приємного, обсягу форм із комплексом Скін Тек виразно вдасться.

Ericson Morpho-Bust