Как сделать естественно-густые брови


Тенденції приходять і йдуть, але одне можна сказати напевно: густі брови в тренді, і вони не збираються здавати позиції – і з поважної причини. Доглянутий лоб допомагає надати форму обличчя і створити природний вигляд. Однак не всі наділені густими бровами. У деяких з нас тонкі або рідкісні брови, і вони завжди шукають способи зробити їх густіше. Це може здатися складним, але це набагато простіше, ніж ви думаєте, завдяки нашому експертному керівництву. Читайте нашу статтю, щоб дізнатися, як отримати товсті брови і заповнити їх природно.

Форми брів

Хоча немає двох однакових брів, більшість з них можна віднести до однієї з п’яти категорій. Вони можуть бути S-образними, c різким кутом вигину, м’яким кутом вигину, прямими або округлими. Як правило, найбільш схвальною формою для вас буде та, яка найкраще підходить для ваших рис обличчя.

Формы бровей

Тонкі брови проти густих

У кожної людини своя унікальна форма брів, але це не вирок. Хоча не всі форми брів підійдуть вашому обличчю. Брови неправильної форми, які надто товсті, тонкі або трохи вище, ніж хочеться, можуть зіпсувати весь ваш образ.

Якщо ваші брови природно густі, це може бути і благословенням, і прокляттям. Хоча може знадобитися невелика корекція, щоб надати форму брів і зберегти їх акуратний вигляд, і у вас буде природний вигляд.

З іншого боку, тонкі брови виглядають дещо м’якше і жіночні. Хоча іноді вони виглядають неприродно за ними складніше доглядати. Незалежно від того, який стиль ви виберете, важливо не дуже сильно відхилятися від ваших природних брів. Зрештою, ідеальна форма брів – це та, що поєднується з вашим обличчям.

Тонкие брови против густых

Яка форма брів підходить мені?

Більшість форм особи потрапляють в одну з чотирьох категорій. Вони можуть бути круглими, квадратними, овальними або витягнутими, і краще за все коригувати брови відповідно до вашої формою. Зрештою, ваші брови додають виразності обличчю. Якщо у вас кругле або овальне обличчя, ми рекомендуємо потовщення брови з невеликою дугою, щоб обличчя виглядало довше. З іншого боку, якщо у вас квадратне обличчя, ви можете спробувати менш крутий вигин. Додавання округлості до їх формі пом’якшить виступаючі кути на вашому обличчі. Якщо ваше обличчя витягнуте, ви можете спробувати пряму форму брів, ця горизонтальна лінія пом’якшить ваше обличчя. Більш товсті брови будуть виглядати більш природно, ніж більш тонка форма, але головне не переборщити.

Какая форма бровей подходит мне?

Густі брови привабливі?

Можна з упевненістю сказати, що густі брови досить сексуальні. Знаменитості довели, що у цій тенденції є багато позитивних сторін. Густі, доглянуті брови створюють ваше обличчя і підкреслюють ваші особливості. Крім того, ви можете легко привести їх у свій бажаний вид, трохи вискубавши зайве.

Густые брови привлекательны?


Як правильно вибрати колір брів

Вибір правильного кольору для брів може бути складним. Мова йде не тільки про відповідність з тоном вашого волосся, але і кольором ваших очей і тоном шкіри. Ваш ідеальний відтінок може варіюватися в залежності від того, наскільки відкритий у вас лоб. Якщо у вас, наприклад, чубчик, ми рекомендуємо постаратися максимально підібрати колір. З іншого боку, ми думаємо, що темноволосим жінкам краще на один або два відтінки світліше, ніж їх колір волосся. Що стосується світловолосих жінок, ми рекомендуємо вам вибрати два відтінки темніше, ніж колір волосся на голові.

Как правильно выбрать цвет бровей

Як заповнити тонкі брови

При заповненні тонких брів важливо дотримуватися м’якого підходу. Ми рекомендуємо використовувати короткі, легкі, руху пензлем або олівцем, починаючи з області під бровами, для більш природно виглядають брів. Обов’язково проведіть пензлем для брів через волоски, щоб надати бровам однорідність.

Як заповнити густі брови

Після того, як ви вискубали зайві волоски, вам знадобиться тіні або олівець для брів, щоб надати їм ідеальну форму. Тим не менш, ви повинні уникати використання занадто темного тону. Замість цього намагайтеся зробити ваші брови більш природними за допомогою пудри або тіней для повік відтінку, близького до вашого натурального.

Як зробити брови однаковими

Ваші брови – сестри, але не близнюки, є хитрощі, які ви можете використовувати, щоб вони виглядали однаково. По-перше, вам потрібно визначити будь-які рідкісні і нерівні області ваших брів. Потім олівцем робіть легкі рухи вгору, щоб заповнити ці області. Після чого заповніть кінці брів.

Як зробити брови темніше

Для тих, у кого світлі брови, часто може здатися, що у них їх взагалі немає! Так в чому ж рішення? Темна брову правильної форми дійсно може змінити те, як виглядає ваше обличчя. Один із способів затемнити їх – це пофарбувати. Це може бути зроблено вдома або професіоналом в салоні. Ще один менш надійний спосіб затемнення брів – використання косметики, такий як тіні або олівець для брів.

Як освітлити брови

Якщо ви не хочете, щоб ваші брови виглядали темними, ви можете егко їх освітлити за допомогою олівця і туші для брів. Нанесіть засіб прямо на волоски.