Яркие термокружки с принтом - отличный подарок

Є мільйон причин, за якими вам можуть знадобитися друк на Термочашки в Києві. Може бути, ваша весілля не за горами, і вам потрібні класні подарунки для ваших гостей. Можливо, вам знадобляться корисні сувеніри для виставки вашої компанії. А може, ви просто хочете свою унікальну термокружку. Хай там як, всім сподобається виготовлена ​​на замовлення термокружка з принтом!

Як зробити так, щоб термокружка виглядала приголомшливо? Які найкращі поради і рекомендації? Скористайтеся нашими порадами!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Full Motion (@full_motion_promo)

Поради щодо вибору і дизайну термокружки

Приступимо до створення класного індивідуального подарунка собі або іншим! Якщо ви хочете класну термочашку, важливо:

  • Виберіть хороший матеріал.
  • Виберіть відповідну кришку.
  • Використовуйте унікальне поєднання кольорів.

Вибираємо матеріал

Коли справа стосується термокружек, метал – найкращий ізолятор, ніж пластик. Однак компроміс полягає в тому, що пластик часто більш доступний. Хороша новина, що в будь-якому з цих матеріалів є маса відмінних варіантів!

Ваш вибір матеріалу залежить від якості, яке ви шукаєте, і від того, скільки ви можете витратити. У будь-якому випадку, ви знайдете широкий вибір стильних термочашок!

Виберіть відповідну кришку

Дорожні термокружки бувають з кришками різних типів. Взагалі кажучи, хороша кришка не дасть вашим напоям протікати, і чашку буде легко переносити з пункту А в пункт Б.

По-перше, ви повинні визначити, хто отримає ваші дорожні гуртки. Потім спробуйте знайти кришку, яка підходить їхньому способу життя! Це особливо важливо, якщо ви намагаєтеся просувати свій бізнес або організацію за допомогою нестандартних кухлів для подорожей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Full Motion (@full_motion_promo)

Ось деякі з груп, на які ви можете в кінцевому підсумку орієнтуватися:

Студенти

Середньому студентові знадобиться кухоль з кришкою, яка не дозволить розтікатися напоїв по всьому його записів. Також корисно придумати що-небудь зручне для перенесення, бо руки, ймовірно, завжди будуть зайняті купою книг.

Офісні працівники

Життя в офісі може бути досить неспокійною. Ідеальна дорожня термокружка повинна мати надійну кришку, яка не буде злітати протягом дня, не ризикуючи пролити напій на документи.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Full Motion (@full_motion_promo)

Спортсмени

Під час тренувань та ігор не буває багато простоїв. Спортсменам потрібна кришка, яка дозволяє швидко і легко пити напій і довго утримує температуру напою всередині.

Мандрівники

Людям, які завжди в дорозі, вигідна кришка, яка повністю герметична. Можливо, їм також доведеться помістити свою дорожній кухоль в невеликий підсклянник або сумку під час поїздки.

Батьки

Важко передбачити, з чим, можливо, доведеться мати справу мамі чи татові протягом дня. Батькам потрібна дорожній кухоль з кришкою, досить міцної, щоб, якщо чашку перекинули діти, кришка залишилася неушкодженою і на місці.

Використовуйте унікальне поєднання кольорів для термокружек

Обрані вами кольору – найпомітніша частина будь-якої нестандартної термокружки для подорожей. Вам потрібно щось, що одночасно виглядає стильно і продемонструє ваш дизайн.

При трафаретного друку вас зазвичай можете використовувати тільки один колір без додаткової оплати.
Хороша новина – це все, що вам потрібно!

Пограйте в будь-яку з цих колірних комбінацій!

Сріблястий і чорний

Ви ніколи не помилитеся з класикою! Сріблястий і чорний виглядають традиційно і професійно на дорожньої Термочашки.

Яскравий і сміливий

Продемонструйте свою грайливу індивідуальність за допомогою яскравої дорожні гуртки з таким же барвистим дизайном.

Темна термокружка зі світлим принтом

Переконайтеся, що ваш дизайн добре видно на темній дорожньому гуртку, використовуючи більш світлий колір для малюнка.

Світла з темним принтом

Легка термокружка найкраще виглядає з темним принтом. Він не обов’язково повинен бути чорним – ви також можете спробувати темно-синій, темно-бордовий або фіолетовий.

Повноколірний друк

Ви хочете використовувати у своєму дизайні безліч квітів? Спробуйте створити повноколірний малюнок, в якому представлені всі кольори!

Будь-який з цих варіантів перетворить вашу термокружку з простої і нудною в стильну і привабливу. Проявіть творчий підхід!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Full Motion (@full_motion_promo)

Чому дорожня термокружка – хороший подарунок?

Термочашка з принтом для подорожей – прекрасний подарунок, тому що вона стильна і буде використовуватися знову і знову. Чого ж іще бажати!

Якщо ви власник бізнесу, цінність виготовлених на замовлення термокружек виходить за рамки класних подарунків на заході.

Ніколи не хочеться, щоб подарунок виявився в сміттєвому відрі або залишився невикористаним в шафі. Стильна термокружка з крутим дизайном спереду – ідеальний вибір! Це те, що ви можете застосовувати де завгодно – випускні, весілля, виставки … можливості безмежні!