Эффектные и смелые прически ирокез для любой длины волос


Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб зробити зачіску ірокез або виголити скроні? Така зачіска – це не просто модна стрижка, це гучна заява про себе.

Ірокез став відомий з часів північноамериканських індіанців, і як і раніше виглядає свіжо, і як завжди стильно. Стиль вперше набув повсюдну популярність в 1970-х роках і спочатку був бунтівним способом вираження вільних поглядів і встановлення належності до панк субкультури. Класичний ірокез має голені скроні і об’ємну або колючу центральну смугу волосся.

Перенесемося в сьогодення і виявимо, що зачіски з ірокезом в тренді! Дами з коротким та середніми волоссям і сміливістю гордо носити виголені скроні зустрічаються на червоних доріжках Голлівуду і на модних показах. Крім того, деякі жінки вибирають міні-коси і незвичайні кольори, щоб їх ірокез виділявся з натовпу.

У вас довге гарне волосся і ви не готові голити віскі на догоду моді? І не потрібно! Є кілька чудових способів за допомогою укладання і кос створити зачіску ірокез не розлучаючись з волоссям. Озбройтеся гребнем, шпильками і вашим улюбленим лаком для волосся – і поїхали!

Культова класика – голені віскі і центральна смуга волосся

Давайте почнемо з класичної зачіски ірокез. Вона ідеально підходить для короткого та середньої довжини волосся, тому що волосся посередині можуть стояти самі по собі або з невеликою допомогою засобів для укладання. Найприємніше те, що, якщо ви вирішите, що хочете його відростити, процес буде набагато швидшим і плавним, оскільки різниця в довжині між голеним і центральним волоссям буде менше.

Довшу частину волосся можна начесати, використовуючи мус і зробити на голові легкий безлад, гладко укласти гелем, поставити вертикально і закріпити лаком або залишити жити в своєму ритмі і не чіпати.

Класичний ірокез на коротке волосся

Класичний вид ірокеза може бути досягнутий навіть з довгим волоссям і голеними сторонами. Якщо ви плануєте спробувати себе в цьому стилі (або вже зробили це!), Вітаємо вас з вашим унікальним, сміливим чином. Довге волосся можна укладати в ірокези за допомогою кіс та пучків. Зберіть все волосся на центральній частині голови і заплетіть французьку або голландську косу. Як тільки ви дійдете до кінця, скрутіть решту волосся в великий, складний пуф. Скріпіть все за допомогою шпильок і лаку для волосся і все. Фантастична зачіска досягається з таким невеликим зусиллям! Готово.

Класичний ірокез на довге волосся

Сучасний тренд – плетені коси на скронях для короткого і довгого волосся

Це не класичний і не штучний ірокез: ці варіації ірокеза з заплетеними на скронях косами – золотас середина для дівчини, яка хоче чисті, гладкі скроні, не втрачаючи волосся. Для сміливої ​​дівчини, у якої вже є голені віскі: просто підберіть пасмо волосся з середини голови і заплетіть її в косу уздовж голови.

Тонкі французькі косички чудово підходять для цього завдання. Майте на увазі, що волосся повинне бути заплетене якомога ближче до шкіри голови. Результатом повинна стати чудова плетена прядка, яка слідує контуру ірокезу, поки не досягне шиї. Ви можете змішати кінчик коси з іншими волоссям або просто дати їм вільно звисати.

коси на скронях для короткого і довгого волосся

Штучний ірокез – зачіска для довге волосся

Більшість штучних ірокезів великі, об’ємні і дуже стильні, що робить їх ідеальними для довгого волосся. Існує два основних типи таких зачісок: перший, в якому середня частина являє собою одну гігантську косу, і той, в якому середня частина являє собою велику смугу локонів. У той час як коса в значній мірі говорить сама за себе, локони можуть виявитися набагато складніше в плані укладання.

Щоб укласти ірокез локонами, почніть з завивки всього волосся своїми улюбленими щипцями для завивки або випрямлячем. Потім гладко зачешіть волосся з боків голови до середини, створивши невеликі хвостики уздовж центральної смуги голови, до самого кінця. Переконайтеся, що волосся з боків рівномірно розподілені. Потім перейдіть до поділу і укладанню локонів в буклі і закріпленню їх. Результатом повинна стати масивна фігурна смуга волосся в центрі. Завершіть укладання нанесенням лаку для волосся, особливо якщо у вас тонке волосся. Це воно!

Штучний ірокез - зачіска для довге волосся

Пастельні ірокези

І, нарешті, якщо ірокез сам по собі забавний, уявіть, наскільки чудовим може бути пастельний відтінок волосся? Пастельна тенденція кольору волосся на піку тренда, і не схоже, що вона зникне найближчим часом.

Ці ірокези пастельних тонів сміливі і замріяні одночасно – дві якості, які, здається, навряд чи будуть поєднуватися, але все ж вони поєднуються. Секрет цього мрійливого ірокеза в тому, що пастельні тони залишаються тільки на верхній центральній смузі або на голених скронях. Але не в двох місцях одразу. Таким чином, зачіска виглядає динамічно, що привертає додаткову увагу. З такою кількістю тимчасових фарб для волосся важко сказати “ні” настільки спокусливій демонстрації . Ви спробуєте?

Пастельные ирокезы

Ірокез як і раніше заново винаходить себе з кожною людиною, яка носить його, і немає двох однакових ірокезів. Який стиль понраівлся вам найбільше?