Найбільш улесливі зачіски по формам обличчя


Що стосується вибору нової зачіски, форма вашого обличчя є одним з найважливіших факторів, які слід враховувати. Зрештою, ви можете вибрати найкрасивішу нову стрижку, але якщо вона не поєднується з вашим обличчям, це буде не те, про що ви мріяли.

Тож замість того, щоб вибрати останній тренд, спробуйте вибрати стиль, який підходить для вашої форми обличчя. Незалежно від того, чи є ваше обличчя прямокутним, овальним, квадратним, кпуглим, трикутним, серцем або ромбом, правильна зачіска буде вміло обрамляти і врівноважувати його, демонструючи ваші найкращі риси для гармонийного та привабливого вигляду. Цікавитесь? Ось наш посібник з пошуку найкращих стрижок для форми обличчя.

Яка в мене форма обличчя?

Перш ніж ви зможете знайти свою зачіску, вам потрібно визначити, яка ваша форма обличчя. Для цього спробуйте сфотографувати себе перед дзеркалом із зачісаним назад та зав’язаним волоссям. Потім подивіться на обличчя, яку форму воно найбільше нагадує. Крім того, ви можете спробувати виміряти обличчя, орієнтуючись на ширину брови, скул і щелепи, а також довжину обличчя від чола до підборіддя, щоб знайти його пропорції. Роблячи це, ви будете мати змогу побачити, яка форма найкращого вам відповідає. Наприклад, якщо ваше обличчя однакової довжини і ширини, воно, швидше за все, квадратне або кругле. Або, якщо ваше обличчя стає ширшим від чола до лінії щелепи, це, мабуть, трикутна форма.

Яка в мене форма обличчя?

Зачіски за формою обличчя

Зачіски для прямокутного обличчя

Тим, хто має прямокутне обличчя, слід працювати над пом’якшенням зовнішнього вигляду їх гострої щелепи та лоба без подальшого подовження обличчя. Наприклад, м’який шаруватий розріз може посилити вилиці, маскуючи куточки обличчя. Однак слід бути обережними, щоб уникнути занадто довгих форм, які можуть ще більше подовжити вашу зовнішність.

Якщо ви вирішили вибрати довгу зачіску, спробуйте укладати волосся за допомогою видуву, хвиль або локонів, що додасть горизонтального обсягу і пом’якшить гострі кути вашого обличчя. Що стосується доповнень, вибирайте м’які і романтичні шиньйони, що будуть скрадувати довжину, і витончені фасони, які приберуть акцент зі щелепи. Що стосується чубчика, віддавайте перевагу м’яким, закругленим і градуюваним.

Зачіски для прямокутного обличчя

Зачіски для овальних облич

Якщо у вас овальна форма обличчя, ви повинні вважати себе щасливчиком. Завдяки добре збалансованому зовнішньому вигляду до овального обличчя можуть підійти найрізноманітніші зачіски. Однак, якщо ви шукаєте стиль із родзинкою, варто подумати про вибір довгого волосся або стильної короткої стрижки. Для дівчат з овальним обличчям, яким подобається коротке волосся, асиметричний боб буде виглядати особливо шикарно. Якщо ви віддаєте перевагу довгому волоссю, вибирайте мінімальні шари або укладайте волосся за допомогою хвиль або локонів, щоб вони не тягнулися вниз по обличчю.

Зачіски для овальних облич

Стрижки для квадратних облич

Обличчя квадратної форми має широкий лоб, виразні вилиці та широку щелепу. Отже, якщо у вас квадратне обличчя, вибір форми зачіски, яка пом’якшує ці риси, має важливе значення для лестливого вигляду. Для вигляду, який доповнює вашу структуру обличчя, розгляньте стиль бічного проділу, який змістить квадратність. Довгі і повітряні шари також можуть бути доречні і допоможуть замаскувати гострі кути вашого обличчя.

Якщо вам подобається коротка довжина, розгляньте короткий шарований боб. Але пам’ятайте, що слід додати чолку, яка приверне увагу до скул замість вашої щелепи.

Стрижки для квадратних облич

Зачіски для обличчя у формі серця

Якщо у вас обличчя у формі серця, ваша кісткова структура матиме широкий лоб та скули з вузькою щелепою та підборіддям. Таким чином, ви повинні прагнути врівноважувати форму обличчя за допомогою проділу, який зменшує ширину ваших брів і збільшує ширину нижньої половини обличчя.

Наприклад, довгий розріз на боці буде маскувати частину лоба, в той самий час візуально подовжувати обличчя. Ви також можете з’єднати цей зріз хвилями або локонами, починаючи нижче вуха, щоб вирівняти кути щелепи. Крім того, коротка стрижка з боковим проділом та фактурними кінцями також може виглядати чудово на обличчі у формі серця, як і боб, тому що забезпечить пишність навколо щелепи.

Зачіски для обличчя у формі серця

Стрижки для обличчя ромб

Ромб – це кутова форма обличчя, яка має вузький лоб та щелепу та широкі вилиці, що створює характерну форму. Для найбільш лестливого вигляду дами з ромбовидними формами обличчя повинні прагнути пом’якшити їх гострі кути і врівноважити скули.

Для м’якого вигляду розгляньте середній або довгий шарований стиль, укладений натуральними хвилями та глибокою бічною частиною . Якщо ви хочете розширити зовнішній вигляд щелепи, краще підійде бокс довжиною до підборіддя. Крім того, не забудьте спробувати хвостик для вигляду, який покаже ваші скули, а також розширить зовнішній вигляд чола.

Стрижки для обличчя ромб

Зачіски на круглі обличчя

Круглі форми обличчя зазвичай мають подібну довжину і ширину, а також чіткі округлі щоки. Тому найбільш лестливі зачіски для дівчин з круглими обличчями – це ті, що додають виразності та форми. Зокрема, найкраще виглядають довгі шаруваті стрижки та асиметричні, рвані коротки стрижки.

Якщо вибираєте градуйоване волосся, вибирайте довгі шаруваті зачіски, укоротшення яких починаються навколо лінії щелепи. Ви також можете додати коротку бічну бахрому, яка закінчується біля очей, щоб допомогти подовжити обличчя.

Якщо вам цікаво, чого уникати, тримайтесь подалі від бобів та прямих проділов разом з короткими шарами волосся, які можуть підкреслювати повноту вашого обличчя. Також небажані великі локони, що також можуть посилити вигляд округлості.

Зачіски на круглі обличчя

Стрижки для трикутної форми обличчя

Форма обличчя трикутник відрізняється широкою щелепою, звуженим чолом, і підборіддям, що має квадратну або плоску форму. Таким чином, для дам з трикутним обличчям дуже важливо підібрати зачіску, яка врівноважить щелепу та прибере важкість з нижньої частини обличчя. Для цього спробуйте вибрати шаровану зачіску, що пом’якшить ваші риси.

Однак обов’язково поцікавтеся, що вони закінчуються навколо очей та скул чи ключиці, оскільки ті, що закінчуються біля підборіддя, привернуть увагу до вашої щелепи. Так само уникайте прямих бобів, які також підкреслюють вашу щелепу. Якщо ви віддаєте перевагу короткій стрижці, вибирайте асиметричнй форму з пір’ям. Що стосується чубчика, то короткі бокові або легкі стилі, як правило, виглядають найкраще, тоді як слід уникати повних прямих чолок та довгих бічних чубків.

Стрижки для трикутної форми обличчя