женская сексуальность

Прекрасний вечір, здавалося б, романтичніше не буває. І ось настає пізню годину, а милий і галантний кавалер в напівтемряві перетворюється в пристрасного, спраглого дикої любові самця. Все б добре, але чоловік, виявляється, не з простих – його цікавить все, що поекзотічнее і вимагає розтяжки. А деякі пози, здавалося б, такі спокусливі …. Але, на жаль, саме в них і видно всі недоліки жіночих фігур. Як же підготувати себе (як психологічно, так і фізично) до такого акту пристрасті?

Спорт – це все!

спортивная девушка

Як би дівчата не відхрещувалися, але правду не приховати – навіть якщо зайвої ваги не спостерігається, розтяжка може підвести. Вправи на розтяжку необхідно виконувати щодня, як мінімум протягом 40 хвилин, поступово доводячи до однієї години. Якщо графік цього не дозволяє, не страшно – час, проведений за заняттями, можна розбити (наприклад, займатися 3-4 рази по 15 хвилин). Улюблений, виявивши, що ви можете витворяти в ліжку, буде в захваті.

Харчування – ключ до ніжності тіла

правильное питание

Дієти, зайва вага, різні захворювання – це перше, що спадає на думку, якщо хтось вам радить «відрегулювати харчування». Однак, на противагу всім кліше, це необхідно не просто для зниження ваги, але і для того, щоб привести шкіру в належний вигляд. Чоловік хоче доторкатися до жінки і відчувати ніжність її гладкої шкіри. Пошук найбільш вдалого раціон, здатний очистити шкіру, яка має потребу в харчуванні і належному догляді.

SPA, креми та маски – джерела радості

спа и женская красота

Життя сучасної дівчини, чи не відстає від модних тенденцій, наповнена косметичними засобами. Світ по догляду за собою за допомогою косметики – це ціле царство, оповите приємними запахами і, при вмілому використанні, надзвичайною красою. Будь-який чоловік хоче, щоб його жінка була доглянутою і привабливою. Наше тіло – це дзеркало, яке відображає наше ставлення до себе.

Дуже важливо правильно підібрати продукт, оскільки в сучасному світі масового виробництва косметики, на жаль, не все ідеально підходить кожній дівчині. Ретельно підібравши і протестувавши той чи інший продукт, не забуваємо їм користуватися так, як це передбачено для досягнення необхідного ефекту. Догляд за собою повинен бути постійний. Йдете в душ – не забудьте про скраб для тіла і подальшому масажі, збираєтеся зайнятися спортом – швидко пробіглися по проблемних місцях «гарячим» кремом.

І ось, настає довгоочікуваний момент, наповнений недвозначними дотиками, стогонами і «дикими» поглядами, коли жінка повністю розслаблена і готова отримати вибуховий задоволення. А чому б і ні? Тепер вже голова не забита думками про те, як повернутися або як би краще притиснутися, щоб виглядати ефектніше, або, як мінімум, добре. Адже вона і так вже хороша, з будь-яких ракурсів!