Сумка – важливий аксесуар в жіночому образі, вона повинна ідеально відповідати загальному стилю. До того ж повинна бути максимально зручною.

Модні аксесуари – це завжди стильно. Особливо це належать до жіночих сумок – вони не тільки доповнюють образ, а й виконують практичну роль.

Сумочку жінка бере з собою практично скрізь – в магазин, на роботу, на вечірку. А якщо ситуація не дозволяє носити ремінь через сумку, можна купити клатч – маленькі сумочки без лямки. Їх можна взяти з собою і за стіл на свято, і в театр до вечірнього вбрання.

Різноманітність жіночих сумочок заслуговує на окрему розмову. Але також важливо і їх якість. Хороший матеріал, зручна фурнітура – все це важливо не тільки для краси, а й для зручності. Тому пошук дійсно хорошої моделі сумки – річ, якої варто приділити час.

Поради

Якщо ви хочете брати сумку з собою під час шопінгу, на тренування, придбайте жіночі сумки об’ємних моделей. Вони є як з короткими ручками, так і з однієї довгої. Вони зараз дуже популярні – як з м’якого, так і з твердих матеріалів.

Для тих, хто любить активний спосіб життя, підійдуть невеликі сумочки через плече. Вони одягаються через голову і прекрасно тримаються, навіть якщо ви затіяли поїздку на велосипеді або піший похід.

У 2021 році в моді

  1. Рюкзаки. Ця модель вважається підліткової або молодіжної. Але пані середнього віку цілком можуть собі дозволити стильний рюкзак в поєднанні з деніму або невибагливою бавовною, льоном. Єдина умова: рюкзак повинен перегукуватися з кольором і стилю з взуттям.
  2. Крос-боді і в поточному році підкорюють подіуми. Це щось середнє між клатчем і повноцінною сумочкою. У моделі передбачена довга ручка, щоб носити через плече. Така сумка красиво виглядає, функціональна і не обмежує комфорт, бо залишає вільними руки.
  3. Текстильні сумки-торби з яскравим забарвленням. Такі сумки з текстилю можуть мати різну форму, вони досить місткі, підходять до будь-якого демократичного наряду. До того ж не обов’язково підбирати малюнок в тон до одягу. Соковиті кольори добре поєднуються між собою, досить просто одягатися яскраво.
  4. Клатч і далі в пошані. Йому варто віддавати перевагу як в особливих випадках (звану вечерю, банкет), так і просто для літньої прогулянки, щоб не обтяжувати себе важкою сумкою.
  5. Актуальними в цьому сезоні спортивні сумки. Адже активний спосіб життя в моді, багато дівчат відвідують спортзал, басейн, фітнес-клуб. Названа модель дуже доречна для таких походів.
  6. Ділові строгі сумки трохи поміняли фасон в цьому році. Їм дизайнери додали більш обтічну, м’яку форму. Ручка для носіння через плече – модний елемент 2021. З матеріалу в тренді шкіра. Хороший шкірозамінник теж допустимо, особливо цікавого пастельного кольору.
  7. Чи не перестають бути популярними сумки для планшетів. В цьому році вони більш місткі, туди можна покласти телефон, гаманець, ключі ну і головний предмет – улюблений гаджет.